פורטל לניהול לקוחות – לתקשורת מהירה ורציפה עם לקוחות

פורטל לניהול לקוחות

המאמר באדיבות http://cloudcom.co.il

אם יש לכם יותר מכמה לקוחות בודדים בעסק אתם תוכלו להפיק תועלת רבה מפורטל לניהול לקוחות. פורטל לניהול לקוחות מאפשר לעסק שלכם וללקוחות שלכם  לקיים תקשורת מהירה ויעילה אחד עם השני. הפורטל ישרת מאוד את אנשי המכירות והשיווק, ואת עובדי התפעול והצד הטכני, לצד עובדים נוספים בעסק שלכם. 

חשיבות הפורטל עבור הלקוחות

הפורטל מאפשר ללקוחות העסק בין היתר לפתוח בקשה לקבלת תמיכה טכנית, לקבל שירות שבמסגרת האחריות ולשליחת שאלות. באמצעות הפורטל תוכלו לחסוך משאבים בעסק – במקום להשקיע כספים על מערך מוקדנים ונציגי שירות לקוחות, אתם תקבלו דרך הפורטל את הפניות של הלקוחות. גם הלקוחות שלכם יהיו שבעי רצון משום שהם לא יצטרכו לבזבז זמן יקר בהמתנה במוקד הטלפוני העמוס. 

חשוב להבין שהפורטל לא תמיד מייתר לגמרי את הצורך במערך נציגי שירות טלפוניים אלא שניהם חיים במקביל לצד זה. אבל ניצול המשאבים ומתן האפשרות ללקוחות שלכם לשלוח בקשה דרך הפורטל מאפשר לעסק שלכם לנצל בחוכמה את המשאבים. 

חשיבות הפורטל עבור העובדים 

הפורטל מאפשר לעובדים שלכם להיות ממוקדים יותר ולהפנות את תשומת הלב ללקוחות הרלוונטיים. העובדים יוכלו גם לקבל פילוחים ודוחות שונים ולהפיק מהם מידע חשוב ומסקנות. 

הפורטל כמאגר מידע

פורטל לניהול לקוחות כולל גם תגוון של תוכן שמונגש ללקוחות לפי נושאים וקטגוריות, תוך יצירת קישור בין קטגוריות שונות. הלקוח יתחיל את המסע מחיפוש אחר מידע מסוים ותוך כדי הלקוח יקבל הצעות למידע נוסף שרלוונטי עבורו גם כן. 

פורטל לניהול לקוחות הוא גם חיוני עבור המנכ"ל והבעלים משום שהוא מאפשר לקבל תמונת מצב חדה ומדויקת לגבי היקף הפניות של הלקוחות והתכנים החשובים להם.