איך לבחור ארון אמבטיה?

ארון אמבטיה

ארונות האמבטיה שבוחרים לחלל האמבטיה לא משפיעים על הבית רק מבחינה עיצובית, אלא הם גם משפיעים על נוחות חיי היומיום שלנו. לכן, טרם בוחרים ארון אמבטיה חשוב מאוד שתגדירו מראש מה הגודל של הארון הרלוונטי, באיזה עיצוב הוא צריך להיות, מאיזה חומר גלם הוא אמור להיות עשוי ועוד.

באיזה ארון אמבטיה כדאי לבחור?

בכדי לבחור ארונות אמבטיה בצורה הטובה ביותר ראשית על עליכם לחשוב לאיזה מטרה משמש הארון. האם מדובר על ארון הרלוונטי לצורך אחסון מגבות, האם מדובר על ארון הרלוונטי לצורך אחסון כביסה מלוכלכת, האם הארון רלוונטי עבור אחסון פרטי קוסמטיקה שונים ועוד. בהתאם לייעוד של הארון ניתן לבחור את גודלו. כמו כן, עליכם לבחור את מבנה הארון, האם יהיו משולבות בו גם מגירות וכן עליכם לבחור ארון בהתאם לייעוד שלו- האם מדובר על ארון לחדר האמבטיה של ההורים או שמא מדובר על ארון הרלוונטי לחדר האמבטיה של הילדים.

ארון תלוי או עומד?

אחת השאלות שאנשים שמעוניינים לרכוש ארון לחדר האמבטיה שלהם שואלים את עצמם היא: האם כדאי לבחור בארון תלוי או שמא כדאי לבחור בארון עומד. חשוב לדעת כי ארון תלוי נחשב למודרני יותר ואלגנטי יותר בהשוואה לארון עומד שמהווה את הבחירה הקלאסית יותר. הוא נותן תחושה של חלל גדול יותר ומאפשר דקורציה וכן קרמיקה על הקיר. הארון המדובר מאפשר יכולת ניקוי טובה יותר מתחת לארון. יחד עם זאת מדובר על ארון קטן יותר בדרך כלל מארון עומד ועל כן יהיה בו פחות מקום לאחסון. הארון המדובר מתאים יותר לחדר רחצה של הורים בעוד ארון עומד מתאים יותר לחדר רחצה של ילדים. יש לבחור ארון העשוי מחומר גלם שעמיד בפני לחות ומים שכן, מדובר על חדר שבו יש מים ולחות באופן משמעותי ועל כן, בכדי שהוא לא יפגע או יינזק יש להקפיד על חומר גלם. כמו כן, חשוב לבחור בארון המשתלב באופן דקורטיבי והרמוני בחלל.
ואם אתם רוצים שהארון יהיה מותאם בדיוק לחדר האמבטיה שלכם תמיד כדאי לבחור באפשרות של ארונות אמבטיה בהזמנה אישית ,כך אתם בטוח תהיו מרוצים.