הנה 3 עובדות שכדאי להכיר לגבי ועדת שחרורים

ועדת שחרורים מבית כלא נעשית אחת לכמה זמן שמוסד הכלא הקצה לכך. לכל אסיר יש את הזכות המלאה לבקש לעבור דרך ועדת שחרורים כדי לבחון את המשך שהותו במתקן. במאמר זה נביא כמה עובדות חשובות שכדאי להכיר לגבי ועדת שחרורים.

הנה 3 עובדות שכדאי להכיר לגבי ועדת שחרורים

 

  • התייעצות עם עורך דין

 

התייעצות עם עורך דין טוב לועדת שחרורים יכולה לעזור מאוד בכל מה שקשור ליציאת אסיר או עצור מבית המעצר או מבית הכלא בהתאמה. חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית ובהתאם למה שיאמרו לכם עורכי הדין, שכן זוהי כמעין שעת מבחן שאם היא לא תעבור כראוי, יצטרך האסיר לחכות זמן נוסף לוועדה הבאה.

 

  • לבוא מוכנים לוועדת שחרורים

 

ההכנה המקסימלית ביותר חייבת להיעשות בתזמון טוב ולשם כך, עורך דין איכותי שמבין דבר או שניים בוועדת שחרורים ובהכנה אליה, יעזור לכם רבות בכל התהליך. לפעמים שווה להשקיע את הכסף על עורך דין, כדי למקסם את תוכנה של ועדת השחרורים.

 

  • הכנת תצהיר מקצועי

 

לצורך שחרור מוקדם מבית הכלא, חשוב לבוא מוכנים כמה שניתן. זה אומר גם להכין תצהיר מלא על האסיר כדי לתת את חוות הדעת המלומדת על האדם – מה הם הדברים שעבר או תיקן כדי להשלים את שחרורו המוקדם. כל דבר שרשום לטובה בתצהיר יוכל לעזור בכך.

איך לבחור עורך דין לוועדת שחרורים?

בקשו סיור קצר במשרדם, מעבר למשרד או לחדר הישיבות בו נפגשתם עם עורך הדין. האם משרד עורכי הדין מסודר, יעיל ומנוהל טוב? איזה צוות תמיכה תומך בעורך הדין? האם הצוות נראה ידידותי ומועיל? האם משרד עורכי הדין נגיש וכדומה.
מוזמנים להתרשם ממשרד עו"ד ותיק ומקצועי:
https://www.criminal-attorney.co.il/