כל מה שרציתם לדעת על הפקת חתונות

כל מה שרציתם לדעת על הפקת חתונות

מתחתנים? בדרך לחופה? קודם כל, המון מזל טוב!

את הבחירה הראשונה להתחתן כבר עשיתם, עכשיו הבחירה השנייה שלכם בדרך להיות זוג נשוי היא איך תתחתנו, באיזה צורה ובאיזה חגיגה. את הבחירות הבאות לחגיגת החתונה שלכם  תוכלו לעשות איתנו יד ביד אל עבר האירוע המושלם שתמיד חלמתם עליו.

לחתונה מושלמת צריך הפקת חתונה מושלמת

רוצים הפקת חתונות מושלמת? מחפשים רעיון מרגש לכניסה מדהימה לחגיגות מסיבת החתונה שלכם? מחפשים שירים מרגשים לסלואו ואטרציות מיוחדות לשלב הזה בחתונתכם?

חתונת החלומות שלכם

בואו להרכיב את חתונת החלומות שלכם בעזרתנו.  הפקת אירועים אינה דבר קל ופשוט, על אחת כמה וכמה הפקת חתונת חלומותיכם, מה שמחייב את עזרתם היסודית והמקצועית של המומחים שלנו ב- ONE אירועים לקחת את המושכות בעניין כדי להקל עליכם ולבצע את כל החלומות שלכם מבחינת אטרקציות שונות ומגוונות.

אטרקציות מיוחדות

הצוות שלנו מתמחה בהפקת אירועים גדולים וקטנים כאחד. מגנטים לחתונה, זיקוקים, קונפטי, עשן כבד, בלונים מתפוצצים,  עגלת מתוקים, סידורי פירות בקנו, קרחונים בטעמים, מיצגים, חולצות לחתונה, שזירת פרחים לראש לאורחים, אותיות בצבעי פרחים, תא צילום לאירועים, לייזרים ואורות ייחודיים לאירוע שלכם, כנריות לחופה, נבל לחופה, מתופפים ושופרות, קיר סלפי, בלונים בצורות, מסיבת פול מון ועוד מגוון רחב במיוחד של אטרקציות שיקפיצו את האירוע שלכם לשחקים. אף אחד לא ישכח את החתונה שלכם אם אתם איתנו.

הכניסה לחופה

רגע הכניסה לחופה הוא מהמרגשים ביותר בחתונה

התחלתם לחשוב כבר איך אתם רוצים להיכנס לחופה? חושבים איך להכנס לחופה בסטייל? בואו להדהים את עצמכם ביכולות הפירוטכניקה שלנו עבורכם, לחתונה שתרגש אתכם ואת האורחים שלכם ברמות חדשות. רגע הכניסה לחופה הינו רגע בעל משמעות רבה בעבורכם, הוא יחקק בזכרונכם, כרגע מרגש ומיוחד במיוחד.

בחירת שיר הכניסה לחופה

השיר שיכניס אתכם לחופה יהיה השיר "שלכם". שיר שתמיד יזכר בראשכם ויקשר את המוזיקה לרגע המרגש ביותר בחייכם. בואו ליחד אותו עוד ולהפוך את הרגע הזה למיוחד יותר בעזרת אולפן הקלטות בצפון, כך שיהיו זמרים שישירו בלייב בתוספת לנגינה בכלי נגינה.