הדפסה על כובעים חייבת להיות איכותית!

הדפסה על כובעים חייבת להיות איכותית!

ישנם מגוון אירועים שבהם נרצה להזמין כובעים בהדפסה אישית. חיילים למשל ירצו כובע שמסל את היחידה או אפילו את הכיתה שלהם באופן בלעדי, מדריכי טיולים ירצו לפעמים להדפיס כובעים מיוחדים לקבוצה שלהם על מנת שיוכלו לזהות אותם בקלות ועוד. הכובעים בניגוד לאקססוריז אחרים, עושים פעולה חשובה בנוסף להיותם פריט נוי והוא להגן עלינו מהשמש. במידה ואתם רוצים שהכובעים המודפסים ישמשו אתכם לאורך זמן, חשוב שתעשו הפסה איכותית על הכובעים אצל חברה מקצועית כמו ג'אקו הדפסה על חולצות.

הכובעים סופגים הרבה שמש

הכובעים מגנים עלינו מהשמש שבמדינה כמו ישראל נחשבת לחזקה במיוחד. כמו שחשיפה ממושכת לשמש אפילו רק לכמה שעות יכולה לשזף את עור פנינו ואפילו לגרום לו "להישרף", הכובעים וההדפסה שעליהם סופגים את השמש בצורה ישירה למשך כל הזמן בו אנו חושבים אותם בשמש. הדפסה לא איכותית על כובעים יכולה להחזיק מעמד למשך זמן פחות במידה ניכרת מהדפסות איכותיות וכמו כן חשוב שגם הכובעים יהיו עשויים חומרים חזקים. במידה ואתם מעוניינים שהכובעים ישמשו אתכם לאורך זמן, מומלץ לבצע הדפסה איכותית על גבי הכובעים. כמו כן ישנה חשיבות שההדפס שעל גבי הכובעים יחזיק מעמד את כל הכביסות שצפויות לכובע, השילוב שבין שמש חזקה לכביסה וחוזר חלילה יכול לגרום להדפסים לא איכותיים לדהות במהירות רבה יותר.

סוגי כובעים הניתנים להדפסה

הדפסה על כובעים מתאפשרת על מגוון רחב מאוד של כובעים כאשר הגורם המשפיע בעיקר על סוג הכובע עליו נוכל להדפיס הינו שאלת קיום סוג הכובע במלאי. ישנם כובעי המצחייה הנפוצים, כובעי מצחייה רשת, בנדנות מסוגים שונים, כובעי פטרייה "טמבל", כובעים אוסטרלים,  מגבעת ואפילו ישנם כובעי מותגים שונים אשר מגיעים חלקים מהדפסים המאפשרים הדפס מיוחד על כובע של מותג מוכר.

בנוסף, הדפסה על כובעים מתאפשרת גם על אלו המשמשים אותנו לחורף הלא הם ה-"חם צוואר", כובעי גרב ועוד. מכיוון שכובעים אלו נוטים לעבור כביסות אפילו יותר, יש חשיבות בהדפסים איכותיים אשר מסוגלים לשרוד את הכביסות המרובות מכיוון שמדובר לרוב בכובעים שנלבש באופן תכוף או אפילו יום יומי.