להקת קאברים לחתונה או דיג'יי?

רוב החתונות שאנחנו מכירים ממהלך חיינו בתור המוזמנים שבאו לעשות שמח, מונחות על ידי דיג'יי שהוא בעצם האחראי על המוזיקה מתחילת החתונה ועד הסוף. בשנים האחרונות נוכל לראות תנועה המצביעה על שינוי משמעותי בכל התפיסה של איך חתונה צריכה להיראות ומה אמור להיות בה.

לאחרונה אנחנו יכולים לראות שיותר ויותר זוגות רוצים דווקא להיות מיוחדים ולהביא לחתונה שלהם דווקא את מה שלא רואים בכל יום או יותר נכון, בכל חתונה.

אז יכול להיות שבאירוע הבא שתגיעו אליו, תהיה דווקא להקת קאברים לחתונה במקום דיג'יי?

חתונות – מה שונה היום?

הרצון הלא מפתיע של זוגות לשינוי ולייחודיות רק גובר בשנים האחרונות ואנחנו רואים שהרבה מאוד בחירות שנחשבו חובה בעבר, הופכות רשות ואף מוצאות תחליפים לא פחות טובים. אם פעם חתונות היו מתרחשות רק באולמות סגורים, היום נוכל להגיע לחתונות בחצר הבית, על חוף הים, באמצע היעד ועוד הרבה לוקיישנים מיוחדים שלא רואים בכל יום.

אם פעם שמלת כלה הייתה שמלה גרנדיוזית, לבנה ומנופחת, היום נוכל למצוא שמלות כלה מינימליסטיות וצנועות. לעיתים הכלה לא תופיע כלל בלבן וגם זה יהיה לגיטימי. בעבר בכל חתונה נכח רב שחיתן את הזוג המאושר, היום זה בגדר בחירה בלבד.

המוזיקה בחתונה תמיד הייתה נחלתו הבלתי מעורערת של הדיג'יי אך בשנים האחרונות ישנן יותר ויותר חתונות שמזמינות להקות שונות שיכתיבו את הטון בעצמן ויצרו אווירה מיוחדת שלא פוגשים בכל אירוע.

עוד הרבה מאוד הבדלים ושינויים התחוללו בשנים האחרונות ואנחנו חושבים שזה לטובה. הדבר הכי חשוב בסופו של יום כשמדובר בחתונה, הוא שהזוג המאושר ירגיש בבית. להקת קאברים ישראלית כדוגמת להקת הבית ולוקיישן שהוא החצר האחורית זה רק קצה הקרחון לווריאציות השונות שחתונה יכולה להופיע בהן.