אמן חושים

רוב האנשים מודעים לכך שהם יכולים להיות חלק מאירוע ויכולים להשתמש בחושיהם כדי ליצור חוויה בלתי נשכחת עבור האורחים שלהם. מה אם היינו יכולים להקל עליהם?

המונח "אמן חושים" משמש לתיאור יכולתם של בני אדם לתפוס ולהבין את העולם באמצעות חושיהם. המונח "טלפתיה" משמש לתיאור יכולתם של בני אדם לתקשר זה עם זה ללא כל מגע פיזי.

מה עוד חשוב לדעת?

אמן חושים נקרא גם מנטליסט והוא אמן שיכול לתקשר עם הקהל שלו באמצעות החושים שלו.

אמני חושים מסוגלים ליצור תמונות ורגשות במוחם של אנשים באמצעות החושים שלהם. הם משתמשים בחושים שלהם כדי ליצור דימויים במוחותיהם של אנשים, ובתורם, חולקים את הרגשות האלה עם הקהל.

אנשים יכולים להיות חושניים, רגשיים או רוחניים. יש לנו ארבעה איברי חישה: מגע, ראייה, שמיעה וטעם.

אם נוכל להשתמש בארבעת החושים שלנו כדי לתקשר עם תפיסותיהם של אחרים לגבי נושא או אובייקט באמצעות חושי המישוש, הראייה ושמיעה, אז נוכל לתקשר.

לסיכום:

אמני חוש מסוגלים לתפוס ולהבין חפצים, אנשים, מצבים ואירועים בצורה הגיונית. הם יכולים גם לזהות חפצים שהם מעולם לא ראו בעבר או אפילו מצבים או אירועים חדשים.

טלפתיה היא סוג של תקשורת המאפשרת לאנשים לתקשר אחד עם השני ללא כל מגע פיזי ביניהם. טלפתיה מאפשרת לאנשים לתקשר זה עם זה גם כאשר הם מופרדים במרחקים גדולים או כאשר קשה להם לגעת פיזית אחד בשני. זה מאפשר תקשורת טלפתית בין אנשים שאינם נמצאים פיזית יחד במקום אחד בכל נתון.

ניתן לפנות אל אמן חושים לאירועים שיגיע אליכם ויפגין את יכולותיו באירוע שלכם, האורחים בטוח יאהבו את זה וישתפו פעולה – אין ספק שזאת תהיה חוויה בלתי נשכחת.