לוכד חולדות

חולדות הן בעיה מרכזית בערים רבות. הם נושאים מחלות וגורמים נזק רב לסביבה.

יש אנשים שמשתמשים במלכודות עכברים בעוד שאחרים משתמשים בפיתיון רעל עכברים. לשיטות אלו יש את היתרונות והחסרונות שלהן ולכן חשוב לדעת את ההבדל לפני שתחליט באיזו מהן להשתמש.

תפיסת חולדות היא חלק חשוב בהדברת מזיקים. זו הסיבה שאנשים רבים השקיעו במלכודות חולדות ובמכשירים אחרים שיכולים לעזור להם לתפוס חולדות.

השימוש במכשירים אלו גדל עם השנים, אך גם הפך קשה יותר לתפוס חולדות כי הן חכמות מאי פעם. חולדות למדו כיצד להימנע ממלכודות, כדי שיוכלו להמשיך את ההרגלים ההרסניים שלהן מבלי להיתפס.

איך לבחור לוכד חולדות

תפיסת חולדות היא עבודה שדורשת הרבה מיומנות וידע. משימה לא קלה לביצוע, אך ניתן להקל עליה בעזרת הכלים הנכונים.

ישנם כלים רבים ללכידת חולדות זמינים בשוק, אך הם משתנים מבחינת התכונות והמחיר שלהם. לוכד נחשים וחולדות הטוב ביותר צריך להיות מסוגל לתפוס חולדות ונחשים מבלי לפגוע בהן.

איך תדעו שיש לכם חולדה בבית

חולדות עלולות לגרום נזק רב לביתך. הם יכולים ללעוס דרך חוטים, לאכול מזון, ואפילו להפיץ מחלות.

אם יש לך חולדה בבית, עליך לנקוט בצעדים הבאים:

  1. בדוק אם יש צואה ברחבי הבית. חולדות משאירות מאחוריהן את הגללים שלהן בכל מקום שהן הולכות. אם אתה מוצא צואה ליד המקום שבו הם מתגוררים, סביר להניח שיש חולדה בבית שלך.
  2. חפשו חוטים לעיסה או סימנים אחרים של לעיסה על הקירות או הריצוף. חולדות לועסות דרך חוטים כדי להיכנס לארונות ואזורים אחרים שהם רוצים לחקור. אם אתם רואים סימני לעיסה על הקירות או הריצוף, סביר להניח שיש חולדה בביתכם.

אם אתם שמים לב לאחד מהסימנים האלו צרו קשר בצורה מיידית עם לוכד חולדות מקצועי ובעל ניסיון!