כנריות לחתונה – הופכות כל אירוע לאירוע אלגנטי ויוקרתי

נגינת כינור היא תמיד מרגשת. יש לכינור צליל מיוחד שפורט ישירות על מיתרי הנפש ולכן מתחבר גם לסגנונות שונים של נגינה – החל במוזיקה קלאסית וכלה במזרחית, רוק ופופ.

אז מה יכולה לתרו כנרית מקצועית לאירוע שלכם?

 

באיזה חלק של האירוע משלבים כנרית לחתונה?

כנרית מקצועית , עם כינור חשמלי יכולה להצטרף לאירוע החתונה שלכם בשלבים שונים כחלק מנגינה עם הרכב מוסיקלי, כדי להעצים את הרגע, לתת רובד נוסף של התרגשות וחגיגיות ולהוביל את האורחים, כמעט כמו החלילן מהמלין, לנוע לכיוון הרצוי, אך בעיקר ליצור את האווירה המושלמת לכל חלק באירוע:

 

  • קבלת הפנים – נגינה רכה ברקע, לקבלת האורחים באווירה יוקרתית
  • חופה – נגינה מרגשת, שמיועדת ליצירת אווירה של קדושה, אהבה ושמחה
  • שלב המנות – נגינה רכה, שתפקידה ללוות בנעימים את הסעודה החגיגית ולהכין את האורחים לחלק הבא – ריקודים.
  • ריקודים – נגינת כינור משתלבת נפלא בכל סוג של מוזיקה והכנרית שלכם יכולה להשאיר כדי לתת לאירוע נופך אלגנטי ומיוחד, כמו שרק צליל כינור יכול לעשות.

 

אתם בוחרים את השירים והמנגינות, שהכנרית תנגן אצלכם באירוע וכך אתם יכולים לקבל גרסה מרגשת וקלאסית של כל מוסיקה לאירועים אהובה – החל בשירים של זמרים ישראלים וכלה בשירי פופ מרחבי העולם, שמרגשים אתכם, שירים שמלווים את הזוגיות שלכם ומזכירים לכם רגעי מפתח, שירי אהבה ורומנטיקה, שירים מכל סוג שמתאים לליווי האירוע שלכם.

 

לסיכום, הזמנת כנרית מקצועית לחתונה, מצוידת בכינור חשמלי, משדרגת את האירוע בכמה רמות, מאפשרת לכם לבחור את האופי והאווירה שישלטו בחתונה שלכם, לרגש את האורחים ובעיקר לתת לאירוע שלכם אווירה מיוחדת ויוקרתית.

רוצים להלחין את החתונה שלכם עם צלילי מיתר וכינור? רוצים לשלב מוזיקת ג'אז מיוחדת באירוע? היכנסו ללינק https://www.jazzmenmusic.com/ למידע נוסף!