כמה חולצות בית ספר כדאי להדפיס לתלמיד?

כמה חולצות בית ספר כדאי להדפיס לתלמיד?

חולצות לבתי ספר הן פריט שימושי ברמה יומיומית. בכל בוקר לאחר שהתלמיד קם משנתו, הוא מתארגן לקראת יום לימודים נוסף. והוא שולף חולצת בית ספר ולובש אותה לקראת יום לימודים נוסף. חולצת בית הספר הינה חולצה אשר עליה מודפס סמל בית הספר. אם נניח שהתלמיד יוצא ללימודים שישה ימים בשבוע, ונניח גם שהוא מחליף חולצה בכל יום, הרי הוא צריך לכמות נכבדה של חולצות כדי שהוא לא ימצא את עצמו בבוקרו של יום בלי חולצה אחת לרפואה. כי אז – כיצד יצא ללימודים?

חולצות בית ספר בנוסף לחולצות רגילות

כמו כן יש להבחין בכך שחולצות בית הספר מהוות רק אחוז מסוים מסך החולצות של כל תלמיד. וזאת בגין הסיבה שלכל אחד יש גם חולצות רגילות שנועדו לשימוש סתמי, לא ללימודים. כי ככלות הכול לא נחמד לצאת לקניות, לטיולים או לביקורים משפחתיים עם חולצות בית ספר… כך יוצר שלכל תלמיד אמורה להיות ערמה גבוהה מאוד של חולצות. עובדה זו מהווה הוצאה כספית משמעותית, מה גם שכמות כזו מצריכה הרבה כביסות וגם מקום רב בארון הבגדים. אולי אפשר למצוא פשוט ונוח יותר?

הפתרון: הדפסה על מדבקת ויניל

הפתרון העכשווי הוא נוח ומאפשר במיוחד – מדובר על הדפסה של סמל בית הספר על מדבקת ויניל. מה שמאפשר לכל תלמיד להצמיד את הלוגו על החולצה אותה הוא לובש. כך הוא מוריד מרשימת הקניות את חולצות בית הספר ואת ביצוע ההדפסות של הסמל. אמור מעתה: אין סיבה לרכוש כמות עצומה של חולצות שעולות סכום בלתי מבוטל, ותופסות מקום רב בארונות. אפשר פשוט לרכוש כמת מסוימת של חולצות שתהווינה חולצות בית ספר וגם חולצות לאחר הצהריים או לחופשה. ולקראת צאתכם ליום לימודים, אתם פשוט מצמידים לוגו דביק על החולצה. פתרון נוח וקל, והכי חשוב גם חסכוני.

להתאים את עצמכם לדרישות בית הספר

אמנם כל תלמיד צריך להתאים את עצמו לדרישות בית הספר. אבל זה לא אומר שצריך לערוך קניות מוגזמות. אפשר למצוא פתרון גאוני בדמות לוגו דביק.