באיזה תקופה נערך מבחן מתא״ם?

באיזה תקופה נערך מבחן מתא״ם?

בשביל להגיע להישגים בחיים אנו צריכים לעבוד קשה. מי שחשוב שהכל מגיע בקלות ובפשטות פשוט לא מבין את החיים שלנו ויתקשה להצליח. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על זוגיות וזה בטח ובטח נכון כאשר אנחנו מדברים על קריירה. כך לדוגמא אם אתם רוצים לפתח קריירה של פסיכלוגים עליכם להבין כי אתם חייבים ללכת וללמוד לתואר שני מכיוון שתואר זה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש ויאפשר לכם לעסוק במקצוע הפסיכולוגיה. על רקע זה יש לציין כי בשביל להתקבל ללימודי תואר שני בפסיכלוגיה עליכם לעשות את מבחן המתא"ם ועליכם להבין כי בלעדיו לא תצליחו להתקבל לתואר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי המבחן נערך השנה באוקטובר ועד אמצע ספטמבר יש להירשם אליו. עליכם להבין שבכדי להצליח במבחן אתם צריכים להקדיש כמה חודשים ללימודים והכנה וזאת בכדי לבוא ולהצליח בו.

מדוע לא כדאי ללמוד למבחן מתא"ם לבד?

עליכם להבין כי מבחן המתא"ם לא דומה לשום מבחן אחר שעברתם באוניברסיטה או לפניה והוא קשה מאוד. על רקע זה יש לציין כי אתם תתקשו ללמוד למבחן לבד אלא אם כן אתם עילוי. אז מה ניתן לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת ובכל זאת לצלוח את המבחן כמו שצריך? התשובה היא שאתם צריכים ללכת אל בית ספר המתמחה בלימודים למבחן המתא"ם עם קורס הכנה למתא"ם. ברגע שתלכו אל בית ספר ברמה גבוהה הסיכוי שלכם להצליח בבחינה הוא הרבה יותר גדול ולכן זה אחד הצעדים החכמים ביותר שאתם יכולים לעשות אם אתם רוצים להצליח ואם אתם רוצים להגשים את החלום ולהיות פסיכולוגים ולעסוק במקצוע זה.

כיצד אבטיח כי הלימודים למבחן יהיו ברמה גבוהה?

כמובן שכאשר אתם הולכים לבית הספר אתם חייבים להבטיח כי זה בית הספר הטוב ביותר שיש כמו איתי מצא. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לבחון את המורה בבית הספר לעומק ולראות מה ההכשרה שלו, מה הידע שלו ומה הניסיון שלו וזאת בכדי להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר וילמד אתכם בצורה הטובה ביותר.