אביזרים לחדר אמבטיה שאי אפשר בלעדיהם קידום בתליין

אביזרי אמבטיה

חדר האמבטיה הוא חדר חשוב במיוד בו משתמישם כל דיירי הבית מדי יום ולכן הוא צריך לשרת את כולם ולהעניק להם חוויות חיוביות ומרעננות. ציוד בסיסי לאמבטיה כולל סבונים ומגבות, כיור ומראות, אבל יש עוד מגוון אפשרויות לאביזרי אמבטיה שיעזרו לכם לצאת בהרגשה טובה. לפני הרכישה חשוב לבדוק את האביזרים ולראות שיש התאמה מקסימלית עבור כל הדיירים ולרכוש אותם אך ורק מחברה אמינה עם אחריות לטווח ארוך ככל הניתן. ברכישת האביזרים חשוב במיוחד לשים לב לחלוקת חדר האמבטיה לכלים סניטריים ולחלל רחצה ואז להחליט היכן ניתן לשבץ את האביזרים כדי להפיק מהם ערך מקסימלי. 

רשימת האביזרים

רוב האביזרים לאמבטיה אינם רהיטים אלא כלים סניטריים שמיועדים לשמור על ניקיון ובריאות הדיירים. בין אלה ניתן לציין מברשות לאסלה, פחים, מחזיקי נייר טואלט, מושבי אסלה, רשתות ומראות מגדילות. מראה מגדילה שונה כמובן מהמראה הגדולה על הקיר ונועדה לתת תמונה טובה יותר של הפרטים הקטנים בפנים ובצוואר, פרטים שבהם לא ניתן להבחין מרחוק. יש מגוון אפשרויות למראות, עומדות או תלויות, עגולות או מלבניות, והבחירה צריכה להיות לפי טעם אישי, איכויות טכניות ושיקולי מקום. הפחים צריכים למלא את תפקידם ולתפוס מקום קטן ככל האפשר, כדי לא להפריע לתנועה בחדר האמבטיה. כאשר מתכננים את חדר האמבטיה ניתן לקחת בחשבון גם רכישת אמבטיות רצפתיות בגדלים שונים לפי טעמכם האישי, או לרכוש צקלחון פינתי או חזיתי ואז להחליט מה עוד לרכוש. 

אביזרי אמבטיה לנכים

גם נכים זקוקים לאמבטיה ולשירותים כמובן ולכן יש עבורם פתרונות גם לכך אצל באטליין. ידיות אחיזה מאפשרות להם לעמוד ביציבות (מי שמסוגל), יש גם אסלות מותאמת לנכים וכן מונובלוקים, מושבי הגבהה וכיורים מיוחדים.