מעקה למיטה

מעקה למיטה

מעקה למיטה יכול להיות חיוני עבור כל אדם, אשר מתקשה לעבור ממצב שכיבה למצב ישיבה. הדבר נכון כמובן עבור אנשים מבוגרים, אך גם עבור צעירים אשר סובלים ממוגבלות תנועה מסוימת, מחלימים ממחלה קשה או תאונה וכדומה. המעקה יכול לסייע לכל אחד לקום מהמיטה בצורה נוחה ובטיחותית יותר, כמו גם למנוע מצב של נפילה מהמיטה מתוך שינה. מבוגרים רבים מוצאים את עצמם על הרצפה, לאחר שהם התגלגלו ונפלו מהמיטה בזמן השינה. לכן במקרים מסוג זה מומלץ להיעזר במעקה, אשר יאפשר לכל אחד לישון בצורה שקטה ושלווה יותר, ללא שום חשש מנפילה.

מעקה למיטה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

כאמור, מעקה למיטה יכול להתאים לסוגים שונים של אנשים, החל מילדים שלא תמיד שולטים על הגוף שלהם בזמן שינה ועד לאנשים מבוגרים סיעודיים או חצי סיעודיים. חשוב להבין כי עם העלייה בגיל חלה האטה בקצב ההחלמה הטבעי של הגוף, לכן כל נפילה עלולה להסתיים בחבלה קשה. לכן כאשר מדובר על אנשים מבוגרים, ישנה חשיבות עליונה בהתקנת מעקה מיוחד למיטה, אשר יוכל לשמור על הבטיחות שלהם ולמנוע מהם נפילות מיותרות.

חשוב להדגיש כי ניתן היום למצוא באתר פארמה שופס מגוון רחב של סוגי מעקה שונים, המגיעים באורכים שונים ומכילים פונקציות שונות. למשל, ניתן להתקין מעקה למיטה, אשר מכסה את כל האורך של המיטה וניתן להרים או להוריד אותו לפי הצורך. מעקה מסוג זה אידיאלי למבוגרים סיעודיים או חצי סיעודיים, אשר מתקשים לשלוט בגופם. כמו כן, ניתן למצוא היום בשוק גם מעקה נייד, אשר יכול להתאים באופן מושלם לטיולים או לנסיעות. מעקה מסוג זה מאפשר קיפול מהיר ויעיל וניתן להכניס אותו בקלות לכל תיק. כמו כן, ניתן לבחור במעקה חלקי, אשר מכסה רק חצי מהמיטה.