מיטות לחדרי ילדים – 4 פרמטרים לבחירה נכונה

מבין כל הרהיטים המרכיבים את חדר הילדים, נדמה כי המיטה הוא המוצר הכי שימושי. הילד אמור לישון כשליש לפחות מכל היממה. זאת אומרת שחלק ניכר מהיממה הוא מבלה במיטה. מעבר לכך, ברור כי מיטה נוחה ומתאימה משפיעה על היציבה של הילד, היא תורמת לנינוחות שלו ולשינה המועילה והטובה. כולנו יודעים כי יום טוב מגיע אחרי לילה טוב. וזה קורה בדרך כלל רק במיטה איכותית, נוחה ומתאימה לילד.

בעת שבאים לבחור את המיטה לחדר הילדים חשוב מאוד לשם לב לכמה מרכיבים חשובים על מנת שהבחירה בסופו של דבר תהיה בחירה נכונה וחכמה.

לפניכם ארבעה פרמטרים לבחירה נכונה של המיטה לחדר הילדים:

  1. מיטה מתאימה לילד – המיטה חייבת להיות מותאמת לילד מבחינת הצרכים הפיזיים שלו. הכוונה היא מיטה בגודל הנכון, לא קצרה מידי ולא גבוהה מידי, מיטה עם מזרן מתאים לגופו של הילד, כלומר מזרן לא מידי עבה ובקושי המתאים.
  2. מיטה חזקה ואיכותית – חשוב שהמיטה תהיה מיוצרת מחומרים איכותיים ועמידים, מעץ חזק וטוב וממרכיבים שיישארו טובים לאורך זמן.
  3. מיטה נפתחת – כדאי תמיד לחשוב על האפשרות של אורחים בחדר הילדים. על כן מומלץ לרכוש מיטה שיכולה להיפתח למיטה נוספת. המיטה הזו עשויה להיות מאוד שימושית כאשר תמיד אפשר יהיה לסגור אותו חזרה ולצמצם את השטח של החדר.
  4. מיטה מוגנת – תלוי בגילו של הילד, אך כדאי לחשוב על מיטה שיש בה הגנה מפני נפילה. אם זה מעין סורג ואם זה מוט הגנה.

זכרו! מיטה מתאימה בחדר הילדים תעניק לילד שלכם שינה איכותית וטובה והיא זו שתוביל ליום מוצלח וטוב.

אז השקיעו במיטה וכדאי גם להוסיף כמה צעצועים לתינוקות שיקשטו אותה. הילד שלכם יודה לכם.