ניתוח להגדלת חזה – על היתרונות והחסרונות

הגדלת חזה

בשנים האחרונות, עולם האסתטיקה פרץ לחיינו ולתודעה שלנו. אנשים ובעיקר נשים רבות עוברים טיפולי אסתטיקה כאלה ואחרים, על מנת לשפר את המראה שלהם/  את התדמית/ את הביטחון העצמי שלהם. אחד הניתוחים האסתטיים הבולטים ביותר בקרב נשים, הוא ניתוח להגדלת חזה. 

> למגוון ניתוחים פלסטיים בקרו באתר https://www.drschein.com/

אז, איך זה עובד?

אם את מעוניינת בניתוח להגדלת חזה, ישנן שתי דרכים לעשות זאת. הדרך הראשונה, היא הדרך המוכרת לרוב- החדרת שתלי סיליקון לחזה באמצעות יצירת חתך מזערי ואל דאגה, גם ללא צלקת וללא תקופת החלמה ארוכה! הדרך השניה, הזרקת שומן מגוף המטופלת אל אזור החזה. בדרך הזאת, המטופלת לא עוברת כלל הרדמה וניתוח וההתאוששות מיידית!

מי קהל היעד של ניתוח להגדלת חזה?

בדרך כלל, קהל היעד הוא נערות בגיל העשרה ונשים סביב גיל ה 30 שעברו כבר מספר לידות. כל אחת מהן מגיעה למטרה שונה. חלקן חוות תסכול בשל א- סימטריה בין השדיים או בשל חוסר התפתחות שח ץץל אחד השדיים ורוצות לעבור את הניתוח כדי לאזן בין השדיים. וחלקן, בעיקר קבוצת הנשים שעברו מספר לידות, חוות תסכול מנפילת השדיים ומהתרוקנותם ומעוניינות למלא אותם.

מה היתרונות ומה החסרונות בניתוח להגדלת חזה באמצעות החדרת שתלים? 

אפשר לומר שזהו אחד הניתוחים הפשוטים. הוא גדוש ביתרונות, אך יחד עם זאת צריך להיות מודעים גם לסיכונים. אמנם מדובר בניתוח פשוט ובטוח, אך בכל זאת קיימים סיבוכים אפשריים העלולים לקרות במהלך הניתוח. כמו כן, השתלים עלולים להתהפך, להקרע או  לגרום לחוסר תחושה. אל חשש! סיבוכים אלה פתירים ואינם מסכנים חיים. עניין נוסף הוא, שיש צורך להחליף את השתלים לאחר 10- 15 שנים ולא משנה באיזו חברה ובאיזה תקן מדובר, יש להחליף כל שתל. למידע חשוב נוסף לחצו כאן!

מה היתרונות ומה החסרונות בניתוח להגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן? 

 חשוב לציין, שהזרקת השומן היא הליך די טבעי בסך הכל. ההליך אינו מלווה בכאבים, מלבד דקירה קטנה של מחט ואינו דורש הרדמה או ניתוח פולשני. השומן להזרקה נלקח מגופה של המטופלת, מה שהופך את ההליך לפשוט, לא מסובך וטבעי ככל הניתן והתוצאה המתקבלת, טעית גם היא. יש לציין, כי לא עלו  חסרונות להגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן.