כך תאריכו את חיי הסוללה שלכם

מצבר לרכב

שמתם לב שלאחרונה היו יותר מידי מקרים שבהם המצבר שלכם נהרס? מצאתם את עצמכם מתעסקים בעניין הזה לא מעט בשנים האחרונות ונדמה לכם שמשהו לא תקין? אם כך, כדאי שתדעו: יש לא מעט פעולות שתוכלו לעשות והכול במטרה להאריך את חיי המצבר. הפעולה הראשונה היא לבחור מלכתחילה מצבר שיתאים לרכב שלכם. חשוב מאוד לקנות מצבר איכותי, ובנוסף, יש להתאים את המצבר החדש לשנתון של הרכב. ההמלצה הכללית היא לבדוק את המצבר כל שלושה חודשים כי בצורה כזאת תוכלו להבין מה מצבו ולהימנע מסיטואציה שבה המצבר נהרס ביום הכי עמוס וחשוב עבורכם.

פעולות למניעת נזקים במצבר

כשמדברים על אורך חיי המצבר יש עוד כמה דברים שכדאי לעשות, כמו לדוגמא: לכבות את האורות ברכב אחרי כל נסיעה. כך תוכלו להימנע ממצב שבו אתם מרוקנים את המצבר, מה שיאריך כמובן את חייו. מומלץ מאוד להשתמש רק במים מזוקקים כדי למלא את מפלס המצבר ורצוי להתניע את הרכב לעיתים קרובות. כלומר, אם אתם שייכים לאותם האנשים שלא עושים שימוש ברכב בכל יום, בכל זאת רצוי להניע אותו ולא להגיע למצב שהוא עומד שבועות ארוכים בלי להיות מונע. אתם תראו שאם תבצעו את כל הפעולות האלה תוכלו ליהנות ממצבר שמחזיק מעמד הרבה יותר זמן כך ששווה לקחת זאת לתשומת לבכם.

מה בכל זאת עושים אם הלך המצבר?

עשיתם כל מה שיכולתם כדי לשמור על הסוללה אך בסופו של דבר המצבר נגמר? אתם תקועים עם מכונית בבית ולא יכולים לנסוע בה לפגישה חשובה? אם כך, רגע לפני שאתם מזמינים גרר כדאי שתדעו: אתם יכולים גם להזמין שירותי החלפת מצבר בבית הלקוח. השירות הזה מאוד יעיל ומהיר, מה שאומר שתוך זמן קצר ביותר יגיעו המומחים ויחליפו לכם את המצבר. אתם תראו שהמחירים של השירות מאוד נוחים ולכן, אם בסך הכול המצבר שלכם נגמר, מה פתאום שתתעסקו עם גרר ותבזבזו על העניין הזה יום שלם? היום השירות שמוצע ללקוחות הרבה יותר יעיל בתחום הזה ולכן רצוי לזכור זאת בעת הצורך.

המידע באדיבות אתר Mazber4all