קמינים קלאסיים

קמינים קלאסיים

בחירת הקמין הנכון, יכולה לגרום או לשבור את מצב הרוח בסלון שלכם. קמין איכותי, משמשת כמוקד מרכזי, מושך את עיני האורחים שלכם ומעניק לכם מקום התחלה לקישוט לשאר החדר והסלון.

קמינים קלאסיים – מה לשקול לפני קנייה? 

אתה צריך לקחת בחשבון את כל נראות החדר או הסלון שלכם בעת בחירת קמין, ולא רק את החללים שאתם יכולים לראות. התקנת מערכת חדשה, עשויה לרוב לדרוש צנרת חדשה או פתיחת הארובה, שתיהן יעלו יותר ותדרשו לפנות את החדר למספר ימים בזמן העבודה.

רוחב הקיר 

אם תבחרו קמין רחב מדי, הוא ישלוט בצד מסוים של החדר, דבר שעלול להזיק מאוד בחללים קטנים. מצד שני, אח קטן מדי לא יעניק לחדרכם את הכבידות המתאימות. מעצבי פנים מקצועיים יוכלו להכווין אתכם לבחירה הנכונה של קמין לבית.

גישה לארובה 

אלא אם כן אתם מתקינים קמין גז, תזדקקו לאוורור חיצוני כלשהו שמסופק בדרך כלל דרך הארובה. עם זאת, לבניינים חדשים רבים אין פתחי אוורור נכונים ולכן יתכן שתצטרכו ליצור פורקן לקיר חיצוני אשר ישנה את העיצוב והפריסה של שאר החדר.

ערכת צבעים 

קמינים קלאסיים נוטים להגיע בשחור או במגוון מתכות, מברונזה ועד נירוסטה. קל להתאים את כל אלה מבחינת צבע, אך הסביבה שלכם היא שתכתיב את שאר החדר.

התאמה מושלמת לעיצוב הבית 

חשוב מאוד להתאים את צורת הקמין ואת העיצוב שלו למראה הכללי של החלל בו הוא יוצב. כך הוא ישתלב הרבה יותר טוב עם המרכיבים השונים / רהיטים לבית שנמצאים בסמיכות אליו וייראה טוב יותר עבור האורחים ובני המשפחה. מעבר לזה, קמין הוא תמיד נושא טוב לפתוח איתו שיחות ידידות ולהדק מולו קשרים.