מקום לכנסים בשרון

מקום לכנסים בשרון

האם קרה שחשבתם על אירוע לעובדים שלכם, או אפילו לעמיתים במקום העבודה, אך ויתרתם על האפשרות הזו מראש ברגע שהתחלתם לארגן את הכל? הרבה מאד פעמים אנשים נבהלים כשהם שומעים את המילה 'כנס', והאמת שבצדק – הרי במרוצת השנים חללי הכינוס לאירועים לימודיים ועסקיים נראו תמיד אותו דבר, בעיצוב קודר ומינימום מתקנים לרווחת האורחים במקום. אז מה הפלא שגם מי שמוזמן לכנס אינו ממהר כל כך להיענות להזמנה?

איך למצוא מקום טוב לכנס?

ראשית כדאי לדעת שכיום ישנם חללי כינוס חדשים ומוצלחים הרבה יותר ממה שתואר קודם, וניתן למצוא שלל אפשרויות פחות קונבנציונליות מהמקובל לקיומן של פגישות עסקים ואפילו אירועים קטנים, באווירה בוטיקית חמימה ומפנקת. בין שלל ההצעות הללו, אחד האזורים המומלצים ביותר לקיומם של אותם אירועים הוא בשרון, בשל קרבתו למרכז אך מנגד ההנאה מהטבע כמעט בכל מקום מסביב. מלבד מרכזי הערים ואזורי התעשייה באזור, השרון מלא ביישובים קטנים ואפילו בשכונות ירוקות שמאפשרות מפגשים באווירה שונה לחלוטין, ולמעשה בדיוק ההיפך מהכנסים העסקיים המסורתיים.

מה אתם רוצים להפיק מהכנס שלכם?

מעבר להנחה כי מקום לכנסים בשרון הוא כנראה אחת האפשרויות הטובות ביותר מבחינת המיקום, הרי שחשוב לא פחות הוא עיצוב המקום והתחושה שמשרה החלל. לכן, כדאי לבחור במקום מזמין שיש בו מספר חללים שונים, בעלי אופי קסום ואווירה מפנקת עד כמה שניתן. מקומות המשלבים צמחייה ירוקה, פינות ישיבה מסוגים שונים, אוכל טוב, סטייל ונוף, הם רק התנאים הראשונים לכך, אולם כשמחפשים כבר מקום לכנסים בשרון כדאי לחפש אחר המקום המושלם, זה שיש בו אופי וחן ייחודי, כך שהאורחים במקום יזכרו את המפגש לעוד זמן רב בהמשך. 

סוד ההצלחה של הפרטים הקטנים

הרבה אנשים אינם מבינים זאת, אך האמת היא שעיצובו של מקום לכנסים הוא קריטי להצלחת האירוע, דוקא משום שהוא אינו נראה כמרכיב החשוב ביותר. אולם זהו בדיוק היופי שבעיצוב – הוא חודר ומחלחל לחיינו בתת המודע ובניואנסים הקטנים ביותר, ואפילו מבחינה ביולוגית יש לו יתרונות המסייעים לתהליכי החשיבה וקבלת ההחלטות שלנו, כמו גם לתחושת הערנות וכמובן מצב הרוח הטוב.

בררו גם על מקום לאירועים קטנים בשרון.