תמרור נכה

תמרור נכה

כאשר מדובר על תמרור נכה, מדובר על תמרור אשר מסמן חניית נכים. כלומר, כאשר התמרור מוצב במקום הוא מסמן כי החנייה מותרת לרכב בעל תו נכה בלבד. כל רכב שיש לו תו נכה אשר מעיד כי בעליו הינו אדם נכה, יכול לחנות בחנייה המדוברת. רכב ללא תו נכה אשר חונה בחנייה המסומנת כחניית נכים צפוי לקבל על כך קנס כספי. בכדי שיהיה ברור כדי הצורך שמדובר על חנייה הרלוונטית עבור נכים בלבד, יש צורך לצרף למקום החנייה תמרור נכה.

תמרור נכה – מהו?

תמרור נכה הוא תמרור המסמן באופן חד משמעי כי מקום החנייה המדובר רלוונטי רק עבור רכבים שיש להם תו נכה. כלומר, כל אדם שיש לו תעודת נכה, יכול להוציא כיום תו נכה אותו הוא יצמיד לרכבו. תו נכה זה יאפשר לו לחנות בכל מקום חנייה המסומן כרלוונטי עבור נכים בלבד. התמרור חייב להיות מאוד ברור וחד משמעי בכל הנוגע לסימון החנייה שכן, בכדי שאנשים לא יטעו לחשוב שמדובר על חנייה שכל אדם יכול לחנות בה וכן, בכדי שנכים יוכלו למצוא את החנייה בקלות, עליו להיות ברור מאוד ודומיננטי מאוד.

כיצד בוחרים תמרור נכה?

על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות העוסקות בשילוט כמו באתר https://www.yolles.co.il, הרי שחשוב מאוד לבחור תמרור נכה העונה על מטרותיו הן מבחינת הגודל שלו, הן מבחינת היכולת התקנית שלו להתריע בדרכים עירוניות או בין עירוניות היכן ניתן למצוא חניית נכים, הן מבחינת העמידות שלו והיכולת שלו להישאר במצב תקין גם כאשר הוא מוצב בחוץ עם פגעי מזג האוויר השונים ועוד. לכן, חשוב מאוד לבחור חברה המתמחה בשילוט, לרבות תמרורי נכים על מנת שתספק לכם תמרורי נכים איכותיים ושימושיים.