מפיץ ריח חשמלי או מקלות- מה עדיף?

כל אדם מעוניין שבבית שלו יהיה ריח טוב ועל כן, כל אדם מחפש את הדרך הטובה ביותר לבשם את ביתו ולאפשר לו לקבל ריח טוב לאורך כל שעות היממה. כיום ניתן למצוא כמה סוגים של מפיצי ריח שונים שניתן לבחור בהם כגון: מפיץ ריח חשמלי, מקלות, נרות ריחניים ועוד.  לכל בית ולכל אדם מתאים מפיץ ריח אחר ועל כן, חשוב מאוד לבדוק מהם היתרונות של מפיצי הריח השונים ואיזה מפיץ ריח הכי רלוונטי לביתכם.

מפיץ ריח חשמלי או מקלות?

כאשר מדובר על מפיץ ריח חשמלי, מדובר למעשה על מכשיר שבו הלחיצה מתבצעת באופן אוטומטי תוך כדי שכל אדם יכול לקבוע את מועד הלחיצה של המכשיר בצורה אוטומטית. מדובר על מכשיר שיכול להיות יעיל ונוח עבור לא מעט אנשים שכן, הם צריכים בסך הכל לבחור את התרסיס הנכון והמתאים להם מבחינת הריח ולכוון את פרק הזמן הנדרש לכל התזה. לעומת המכשיר המדובר ניתן כאמור למצוא מפיצי ריח עם מקלות. במפיצי ריח מהסוג המדובר ישנו אלכוהול שהוא דואג להפיץ את הרי בחלל באופן תמידי.

 כל אדם יכול לווסת את העוצמה של הריח באמצעות הוספה או הורדה של מקלות. המקלות המדוברים הם מקלות שיש בהם חורים קטנים לאורכו של המקל וזאת בכדי שהן האלכוהול והן הריח יוכלו לעלות מהבקבוק כלפי חוץ. אם אתם תוהים מה עדיף, הרי שהכל בהתאם לצורך שלכם ולבחירה שלכם. אם מדובר על חלל קטן יתכן כי מקלות יתאימו לו יותר, אם מדובר על חלל גדול יותר יתכן מאוד כי יתאים לו יותר מפיץ ריח חשמלי.

כמובן שחשוב מאוד לבחור את הריח המתאים לכם ביותר ואת התמציות הטובות ביותר.