פורטנייט המשחק החם של 2018

פורטנייט המשחק החם של 2018

אין ספק כי המחשב השפיע יותר מכל המצאה אחרת על החיים שלנו ואין ספק כי זוהי ההמצאה החשובה ביותר בעולם נכון לשנת 2019. המחשב שינה את המדע, את הכלכלה, את עולם העסקים, את עולם הביטחון ועוד אלף ואחד שינויים אשר אי אפשר להתעלם מהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי המחשב משפיע מאוד גם על האופן שבו אנחנו מבלים. בעבר כאשר ילדים היו רוצים לשחק הם היו יוצאים החוצה ומשחקים מחבואים, כדורגל, כדורסל או כל משחק אחר. אך כיום רוב הילדים מעדיפים בהרבה לשחק במשחקי מחשב, כך שבמקרה של תקלות בקונסולה, הם מיד יחפשו אחר מעבדת תיקונים לפלייסטיישן 4 ולא יצאו לשחק בחוץ במקום. אין ספק כי בתחום של משחקי מחשב יש משחקים מעניינים מאוד ויש משחקים מעניינים פחות. על רקע זה יש לציין כי המשחק הכי מעניין ללא כל ספק הוא פורטנייט. אין ספק כי המשחק הזה הוא המשחק החם של 2018 ואתם יודעים מה? רוב הסיכויים שהוא יהיה גם המשחק הכי חם של שנת 2019.

האם פורטנייט מתאים גם כמשחק חברתי?

יש הורים רבים אשר חוששים כי הילדים שלהם יתמכרו לפורטנייט ולכן לא נותנים לילדים שלהם לשחק בו. אך כמו כל דבר גם בפורטנייט צריך לשחק במידה. אם הילד שלכם ישחק בו שעה ביום לא יקרה לו כלום וזהו משהו שכדאי לזכור. על רקע זה אנחנו חייבים גם לציין כי פעמים רבות הפורטנייט הוא בילוי חברתי לכל דבר ועניין וזאת עקב העובדה כי מספר ילדים נפגשים יחדיו לשחק בו. כך הילדים יכולים ליהנות ממשחק כיפי ומהנה וגם לבלות זמן איכות זה עם זה וזמן זה לא נופל באיכות שלו מן הזמן שהם היו מבלים במשחק אחר.

מה הקשר בין פורטנייט ובין כישורים שכליים?

עליכם לדעת כי יש חוקרים המאמינים כי פורטנייט גם משפר יכולות שכליות וזאת עקב העובדה כי כל חודש החברה המפתחת את המשחק משנה את המפה בו וזה אומר כי הילדים המשחקים במשחק צריכים ללמוד את המשחק מהתחלה וכך הזיכרון ויכולת ההתמצאות שלהם משתפרים. אין לילדכם עדיין את המשחק הפופולרי הזה? היכנסו לאתר VGS ותוכלו לרכוש אותו בקלות. זהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון אם אתם הורים לילדים אשר התחילו לשחק בפורטנייט.