מפיץ ריח לעסק – עד כמה הוא הכרחי?

מפיץ ריח לעסק תורם להגברת המכירות, אם מדובר בחנות וזהו נתון וודאי ולהגברת התדמית של העסק, אם מדובר במשרד ולכן מומלץ לכל עסק לרכוש ריח נפלא שיתפזר בעסק ומחוצה לו.

 

מפיץ ריח בחנות

אדם שחולף על פני חנות ומרגיש את הריח העוצמתי שיוצא מדלת הכניסה החוצה, תמיד מתעכב כדי ליהנות מהריח. זו הזדמנות נפלאה בשבילו להביט בחלון הראווה. עצם העובדה שהלקוח הפוטנציאלי עצר כדי לראות את המוצרים שמוכרים בחנות זו, היא סיכוי נפלא שירכוש מוצר וכך תהיה מכירה. רוב הסיכויים שללא מרכיב הריח, הוא לא היה מתעכב וכך העסקה לא הייתה מתבצעת.

 

מפיץ ריח בעסק או במשרד

בכל עסק או במשרד יש עובדים קבועים ויש גם אורחים אקראיים המגיעים מעת לעת. במשרד יש לעיתים ריחות שונים שלא כולם הם נעימים, לדוגמה זיעה של אנשים, ריחות של עישון אף על פי שלא מעשנים במשרד אך הריח נדבק בבגדים, ריחות של מאכלים שהעובדים חיממו במיקרוגל ועוד. כדי ליצור אווירה נעימה חשוב לנטרל את כל הריחות הללו.

הדרך הטובה ביותר לשם כך היא לדאוג לריחות שיפוזרו בחלל על ידי מפיצי הריח. בדרך זו הדבר היחיד שיריחו בתוך המשרד יהיה רק הריח הייחודי ואיש לא יחוש בכל הריחות האחרים.

אורחים שמגיעים למשרד לפגישה או לכל מטרה אחרת, מתמלאים בתחושת שמחה כשהם נכנסים למבואה ומריחים את הריח היוצא דופן. כיוון שהם לא רגילים לכך, הדבר יוצר רושם נפלא על עסק זה אשר דואג לריחות כה נפלאים במשרד וזה מראה על מקצועיות בניהול העסק כולו.

זאת לעומת עסקים אחרים שיש בהם ריחות שונים ומאד לא נעים להיכנס אליהם.