ריהוט שכל גן ילדים חייב לעצמו

גורמים לאוטיזם

גן ילדים אמור להיות מקום נעים ומהנה עבור הילדים. הם מבלים בו שעות ארוכות מידי יום ביומו, ושם הם מתפתחים, נחשפים לגירויים וחיים את חיי החברה שלהם. לא פלא שמנהלי הגנים והמעונות מחפשים בכל עת כיצד לשפר את החוויה, ואיך לקדם את הילדים. בין היתר הם דואגים לצעצועים, מתקני משחק וגם לרהיטים מתאימים. כאן תוכלו לראות מגוון של ריהוט איכותי למעונות!

מהם רהיטים לגני ילדים?

מי שלא ביקר בגן ילדים מעת שהוא עלה לבית הספר, ככל הנראה אינו זוכר מהם הרהיטים שמאפיינים את גן הילדים. במיוחד שמסתבר שבמהלך השנים הללו התחום חווה שינויים של ממש. כדי להבין במה מדובר נסביר, כי בכל גן ילדים מרבית המשתמשים בציוד וברהיטים אלו ילדים רכים בגובה מסוים. מה שאומר שהרהיטים אמורים להתאים לגובה שלהם כדי לאשר להם לבצע פעולות ולנהל את היום שלהם בנוחות. כמובן שיש רהיטים בגן הילדים שאמורים לשמש את הצוות ולא להיות בגישה של ילדים, אלו יהיו מתאימים מבחינה בטיחותית למען לא יגיעו אליהם הילדים בכוחות עצמם.

המגרות, השולחנות והאחסון

בין היתר יש בכל גן ילדים את הרהיטים הבאים:

  • מגרות אישיות – לכל ילד בגן הילדים יש מגרה אישית. זו מגרה שמכילה את היצירות של הילד ואת הציוד האישי שאמור להישאר בגן. במהלך השבוע מתמלאת המגרה בפרי עמלו של הילד. ולקראת סוף השבוע מקבל כל ילד את יצירותיו הביתה. המגרה מסומנת בתמונה ובגיל בוגר יותר עם שם כתוב.
  • שולחנות, ספסלים וכיסאות – בגן הילדים יש שולחנות בגובה מתאים, ספסלים לישיבה וכן כיסאות. בהתאם לפעילות שמתבצעת בגן ישבו הילדים במקום המתאים.
    לחצו כאן והתרשמו מסט שולחנות וכסא לילדים.
  • אחסון – בכל גן ילדים יש צעצועים וחומרי יצירה לרוב. אלו מאוחסנים בארונות ייעודיים שמאפשרים לצוות לשלוט על הציוד ולמנוע גישה עצמית של ילדים.