מה ההבדל בין אפקט בודד למולטי אפקט

אפקט לגיטרה

מעטים האנשים אשר לא אוהבים מוזיקה כאשר ניתן לומר כי בשביל אנשים רבים מוזיקה היא התרפיה הטובה ביותר שיש. מוזיקה ממלאת אותנו באנרגיה, מעניקה לנו כוחות, ממריצה אותנו וגורמת לנו לחוש טוב יותר וזהו דבר חשוב ביותר. אם יש דבר אחד שהוא יותר מומלץ מאשר לשמוע מוזיקה זה לנגן מוזיקה. אם שמיעה של מוזיקה עושה לנו טוב אזי נגינה עושה לנו עוד יותר טוב. אדם אשר לומד לנגן על כלי נגינה הוא אדם אשר מביא את האני הפנימי שלו לידי ביטוי וכך הוא מגשים את עצמו וזהו דבר שאין שני לו. על רקע זה יש לציין כי כאשר אנחנו מנגנים אנחנו נרצה להבטיח כי הצליל שנפיק ממגבר לגיטרה חשמלית יהיה הטוב ביותר ועל כן עולה השאלה מה ההבדל בין אפקט בודד למולטי אפקט ואנו צריכים לתת לכך תשובה טובה בכדי שנוכל לנגן בצורה הטובה ביותר.


כיצד אדע איזה אפקט מתאים לי?

עליכם להבין כי מולטי אפקט הוא למעשה צליל דיגיטלי בעוד אפקט בודד הוא צליל אנלוגי. כעיקרון צליל אנלוגי הוא תמיד יותר טוב אך זה לא אומר שאנו צריכים לקנות תמיד את האפקט הבודד. לעתים יתכן ודווקא נוכל לקנות מולטי אפקט וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון. על כן רבים שואלים איזה אפקט מתאים להם ומתלבטים בנושא זה. כאן המקום לציין כי אתם לא צריכים להחליט על כך לבד וכדאי לכם להתייעץ עם גורם מקצועי אשר יאמר לכם מהו האפקט הטוב ביותר. ברגע שתפנו אל גורם כזה הוא ידריך אתכם מה לקנות והוא אשר יעזור לכם להכריע בין כל האפקטים שאתם צריכים לקנות.


מדוע לא כדאי לי לקנות את האפקט הזול ביותר?

מה שברור הוא שבין אם אתם קונים אפקט בודד ובין אם אתם קונים מולטי אפקט לא כדאי לכם לקנות את האפקט הזול ביותר. אם תקנו אפקט זול אזי רוב הסיכויים הוא יפיק לכם את המוזיקה הגרועה ביותר שיש וזה יגרום לכם לעצבות ועל כן כדאי להימנע מכך.

המידע באדיבות אתר https://www.avigil.co.il/