מאילו איזורים ניתן להסיר שיער בגוף

המומחים של אמריקן לייזר

כבר כשנולדנו הייתה לנו פלומת שיער (סמלית או יותר מכך…) על הקרקפת. כולנו רוצים שיער ואנחנו לא מסוגלים לראות את עצמנו ללא השיער שעל הראש. מעטים בוחרים מיוזמתם בהופעה 'קירחת' לחלוטין.

אך בעוד שאת שיער הראש אנחנו רוצים ואנחנו מטפחים אותם, יש את השיער בשאר חלקי הגוף שהופך לא פעם למטרד של ממש. אנחנו לא רוצים שם את השיער! הוא נראה לנו לא אסתטי, הוא מציק לנו בעין, גורם לנו להזיע ובכלל אנחנו מחפשים כל דרך להיפטר ממנו.

אז מאילו אזורים ניתן להסיר שיער בגוף?

האמת היא שעם ציוד הלייזר הרגיש שיש לנו היום אנחנו יכולים להגיע לתוצאות מעולות בכל אזור שרק נבקש בגוף.

זה כולל שיער עודף באזור העורף וכמובן גם את השיער באזור בתי השחי. זה כולל את שיער באזור החזה, את השיער בגב, שיער על הידיים, שיער על הרגליים ובקיצור כל אזור בו צומח שיער הנראה לנו מיותר.

הסרת שיער רק אצל אנשי מקצוע

את השיער יש להסיר אך ורק בעזרת אנשי מקצוע על יד צוות מקצועי אשר מציע את השירות על פי כל כללי הבטיחות. רק באופן כזה אפשר להיות בטוחים כי התוצאות תהיינה טובות ללא כל תופעות לוואי או נזקים.

גם אם נראה לכם כי הסרת שיער היא פעולה פשוטה ואינה מסוכנת, חשוב לזכור כי אם הטיפול לא נעשה בצורה הנכונה, הרי שאין בה באמת את התועלת הרצויה כמו כן היא עלולה להוביל לנזקים לא פשוטים.

אם אלו כוויות, אם אלו צלקות ואם אלו נזקים בצמיחת שיער שרק מתעצמת ונעשית גרועה יותר.

לייזר השיטה המנצחת

שיטת הלייזר היא השיטה הכי מתקדמת והכי יעילה והיא מובילה לתוצאות הכי איכותיות יותר מכל טיפול אחר שפותח במשך השנים.

טיפולי הלייזר הם הטיפולים הכי יעילים יותר מטיפול של הסרת שיער באמצעות גילוח, יותר משעווה וגם יותר מאפילציה. אך הסוד הוא כמובן בהתאמה נכונה של הטיפול למטופל.

הן מבחינת השיטה והן מבחינת צורת הטיפול, החלוקה למספר טיפולים וכו '.

המומחים של אמריקן לייזר, יעניקו לכם את הטיפול הכי נכון והכי מקצועי.