נשנושים בריאים לבילויים מחוץ לבית

פרי הדמיון

כשאתם מחליטים לערוך אירוע מחוץ לבית, פיקניק, קמפינג, מסיבת יום הולדת או כל אירוע אחר, יש לכם אפשרות לבחור אם להזמין אוכל בריא, טעים ומשביע, או להזמין אוכל אשר ייתכן ויהיה טעים ואולי אף מזין, אך לא יהיה בריא ולא יספק את המרכיבים הנחוצים לכם. במאמר זה, נציג מספר דוגמאות לאוכל בריא שיכול להתאים לבילויים שונים מחוץ לבית.

מגש פירות

אחד הנשנושים האהובים ביותר בשנים האחרונות הוא מגרש פירות, שכולל בין היתר פירות מיובשים, שיפודי ירקות ופירות, חטיפים וממתקים ללא סוכר וכמובן פירות מסוגים שונים. פרי הדמיון מציעים לכם קטלוג נרחב של פירות העונה ופירות אחרים אשר גם יספקו לכם מרכיבים בריאים וגם יהיו מאוד טעימים ומזינים.

פירות יבשים

אם אתם פחות בענייני פירות רגילים, אז אתם יכולים לקנות פירות יבשים ולהגיש אותם. אלה יכולים להיות שזיפים, בננות, משמשים ופירות יבשים אחרים. חשוב לשים לב איפה אתם רוכשים אותם, זאת על מנת שתוכלו לקבל פירות איכותיים שאינם מכילים חומרים משמרים או חומרים שאין בהם צורך.

חטיפי תמרים ופירות

אפשר גם לקחת פירות, ובפרט תמרים, ולהכין מהם חטיפים בין אם זה עם מרכיבים נוספים ובין אם זה בלעדיהם. ניתן למצוא הרבה מאוד מתכונים לכך באינטרנט. בין היתר, אפשר למצוא מתכונים טבעונים אשר מציעים חטיפי תמרים מסוגים שונים.

ירקות חתוכים

הכוונה היא לא לסלט, אלא לירקות חתוכים גס ומוגשים בנפרד. אפשר לחתוך מלפפון, פלפל אדום, פטריות וירקות אחרים. ניתן להניח אותם בקופסאות בנפרד או בקופסא אחת משותפת, מעט מלח ופלפל טחון, וכך תוכלו ליהנות מנשנושים טעימים מאוד.

פירות העונה

בקיץ אתם יכולים למצוא מגוון רחב של פירות, אותם ניתן לחתוך לחתיכות או לפרוס לפרוסות דקות וליהנות מהם. גם בחורף, אפשר ליהנות מפירות הדר ופירות אחרים שיכולים להיות מאוד טעימים, מזינים ובריאים. במקום להשתמש בחטיפים מתוקים ונשנושים אחרים שיש בהם הרבה נתרן או סוכר מפירות העונה. זה הרבה יותר בריא, הרבה יותר טעים, ויכול להיות מאוד מזין.