איך לבחור תמונות למשרד?

המשרד הוא כרטיס הביקור של העסק והחזות שלו מובילה ליצירת הרושם הראשוני לגביו. ישנם אלמנטים רבים במשרד אשר מובילים לאותה התרשמות, ביניהם נכללים סידור חלל המשרד, הריהוט, הגוונים והאווירה. במאמר זה נתמקד במשמעות התמונות התלויות על קירות המשרד וכיצד ניתן לבחור אותן בחוכמה. קריאה נעימה.

משמעות בחירה נכונה של תמונות למשרד

תמונות מהוות אמצעי או כלי דקורטיבי המשפיע על כל האווירה במשרד. בנוסף, תמונות משקפות במידה רבה את תחום המשרד והלך הרוח בו. אם למשל מדובר על משרד עורכי דין, ניתן לבחור תמונות שעיקרן פורטרטים בשחור לבן או תמונות אובייקטים של שולחן כתיבה, ספסל בית משפט ואובייקטים נוספים המשתייכים אל עולם המשפט בצבעי שחור לבן. בנוסף, על מנת לרכך את האווירה חמורת הסבר ניתן לתלות תמונות של נופים בצבעי פסטל מרגיעים.

תמונות של פרחים, צמחים ועצים יקרינו אווירה של רוגע וצמיחה. תמונות של נוף פסטורלי יובילו לאווירה רגועה. תמונות של טבע דומם לאווירה רצינית. תמונות צבעוניות יקרינו אווירה צעירה ויתאימו בעיקר למשרדי פרסום , קופירייטינג ומשרדים שמעוניינים לשדר חדשנות, יצירתיות וחדשנות. תמיד יש לבחור תמונות המשדרות את האווירה בה מעוניינים במשרד. תמונות למשרד ישפיעו לא רק על הלקוחות הפוטנציאליים אלא גם על הלקוחות הקבועים ועל העובדים במשרד.

בחירת תמונות למשרד

  • שפה עיצובית – חשוב להחליט מהי השפה העיצובית בה אתם מעוניינים במשרד ובהתאם יש לבחור תמונות למשרד אשר יחיו את אותו סגנון עיצוב אותו מעוניינים במשרד.
  • גוונים – חשוב להחליט מהם הגוונים הרצויים בתמונות. ניתן להחליט על תמונות המתאימות בגווניהם לריהוט ושאר האלמנטים במשרד או תמונות אשר יובילו לשבירה של הסגנון העיצובי של המשרד ויעניקו רעננות לחלל בו רוב האווירה חמורת סבר. 
  • מיקום בחלל – יש להחליט על תמונות בגודל המתאים לגודל הקיר או הקירות עליהם מעוניינים לתלות את התמונות והיכן מעוניינים לתלות את התמונות וזאת על מנת שיתאימו לסימטריה העיצובית של האביזרים השונים בחלל המשרד.
  • שומרים על המשרד – נכון להיום ניתן להימנע מקדיחת חורים ותקיעת מסמרים בקירות המשרד וזאת על ידי בחירת תמונות ממוסגרות שנדבקות לקיר. קירות אלו ניתנות להדבקה, הסרה והדבקה מחודשת ללא יצירת פגמים בקירות המשרד.  למידע נוסף אודות הדפסת תמונות נדבקות לקיר

שתהיה בחירה מוצלחת