איך לבחור גרביים לנשים?

גרביים לנשים

רוצה לפנק אותה במתנה הכי רומנטית שאפשר לקנות לבחורה? מתנה המעידה על אהבת אמת. על קשר חזק. על עתיד מזהיר! לכל הדעות כדאי שתקנה לה – גרביים. אבל לא סתם גרביים… גרביים מעוצבים, גרביים מיוחדים. כאלה שיאפיינו אותה בול. כעת, אחרי שהשתכנעת שזו המתנה הכי טובה שאפשר לקבל, איך בוחרים גרביים לנשים? שים לב.

מה היא אוהבת לאכול?

בראש ובראשונה, השתמש בקלף הכי חזק שלך – אוכל. בעולם הגרביים יהיה לך מענה כמעט לכל סוג מזון שהוא. אם היא אוהבת פיצה, המבורגר, סושי, ביצת עין, אבוקדו, אננס ועוד הרבה מאוד אופציות יעמדו לרשותך. רק תבחר. באותה הזדמנות גם תוכיח לה כמה אתה מכיר אותה טוב.

מה הצבעים האהובים עליה?

זו שאלה שעדיין שואלים בכלל? לא משנה. אתה כנראה יודע לאילו צבעים היא יותר מתחברת, ואם לא – תתחיל לשים לב גבר, כי אחרי הגרביים יהיו מתנות שיצריכו היכרות עמוקה יותר. תראה עם אילו צבעים היא הולכת בדרך כלל. עם הגרביים שיהיו מיועדים לבית תוכל קצת יותר להתפרע.

זה הפרצוף שלי, מצחיק לא?!

אם בחרת כבר שני זוגות מהאוכל ושניים בצבעים יפים ואתה תקוע עכשיו, תמיד טוב ללכת על אופציה שתמיד תצחיק. אף פעם לא בטוח אם הצחוק הוא ממבוכה או כי מצחיק אבל מה זה משנה, העיקר שצוחקים. הזמן זוג גרביים עם פרצופים, עם תמונה מצחיקה של הפנים שלך וצרף גם אותם למתנה הרומנטית שלך. זה כבר יעשה את העבודה.

מה תמיד כיף?

להתחמם בחורף כמובן! אין אדם ביקום שיגיד לא לגרביים נעימים ביותר בחורף קר, זו אולי מהתחושות הכי כיפיות שניתן להרגיש. 

זהו, אתה מוכן. הצלחת להזמין לפחות זוג או שניים מכל קטגוריה? עשית את שלך.