איך לבחור טבעות נישואין לגבר ולאישה כך שיתאימו אחת לשנייה?

טבעות נישואין

מזל טוב, אתם מתחתנים ואין אירוע מרגש מזה! לאחר בחירת האולם, הצלם, הקייטרינג ושאר הפרטים החשובים הגיע הזמן לבחור את טבעות הנישואין שלכם. בחירת הטבעות הינה חלק משמעותי כיוון שלטבעת הנישואין משמעות רבה. רבים מחפשים אחר טבעות מיוחדות הן עבור הגבר והן עבור האישה אך על מנת לבחור בטבעות מושלמות חשוב גם להתאים אותן האחת אל השנייה.

טיפים לבחירת טבעות נישואין

בחירת טבעות נישואין יכולה להיות לפעמים מתסכלת ומעייפת כיוון שמגוון הטבעות הינו רחב מאוד, דבר ההופך את הבחירה לקשה. על מנת לבחור בטבעות התואמות האחת את השנייה חשוב לשים לב למספר דגשים חשובים:

  • עובי הטבעת- החליטו האם אתם מחפשים אחר טבעת עבה או דקה. אם בעבר נהוג היה לרכוש טבעות נישואין דקות הן עבור הגבר והן עבור האישה כיום ניתן לראות זוגות רבים הבוחרים בטבעות עבות ודומיננטיות יותר.
  • סוג הזהב- החליטו יחד האם אתם מעדיפים זהב לבן או זהב צהוב. בחרו בצבע זהב ספציפי עבור שתי הטבעות.
  • דוגמא- ניתן לבחור מבין טבעות חלקות לבין טבעות בעלות חותם או דוגמא מסוימת. על מנת להתאים את הטבעת של הגבר לזאת של האישה הקפידו להטביע את אותה הדוגמא על שתי הטבעות. במידה ובחרתם טבעת חלקה עבור הגבר מומלץ לבחור בטבעת חלקה גם עבור האישה על מנת ליצור מראה אחיד ותואם.

סוגי טבעות נישואין

אין ספק כי טקס החופה הוא החלק המרגש ביותר בכל חתונה, בייחוד החלק בו נינת הטבעת או מוחלפות הטבעות בין הגבר לאישה. עבור רבים בחירת טבעות תואמות הופכת את האירוע לייחודי ומושלם יותר כיוון שהן מסמלות אחידות ושלמות בין הגבר לאישה ואין ספק כי מדובר בהתחלה יפה לחיי הנישואין.

אולי יעניין אותך גם טבעות אירוסין