איך לבצע השוואת ספקי סלולר נכון ?

המאמר באדיבות משתלם לי

מאז הרפורמה המשמעותית בתחום הסלולר ששינתה את המאזן הכלכלי של משפחות רבות בישראל, רבים פשוט החלו לשכוח מכך שבסופו של יום, התשלום על הסלולר הוא חלק, בין אם נרצה בכך או לא נרצה בכך, מסל התשלומים הקבועים שכל משפחה מוציאה בכל חודש מחדש. אמנם מדובר על כמה שקלים בודדים, אבל אלו אותם שקלים שבחישוב גס יכולים להוציא למשפחה ישראלית ממוצעת מהכיס בין כמה מאות שקלים בשנה ועד כמה אלפים טובים שהולכים על מה שהוא לא בהכרח הדבר בו אתם מעוניינים בסופו של דבר. 

אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה כללי אצבע שיעזרו לכם להבין מה הדרך הטובה ביותר עבורכם לנהל את הסיכונים שלכם בצורה נכונה וטובה. השוואה של ספקי סלולר היא לא מדע מדויק. כלומר, המספרים בסופו של דבר כן מסתכמים בסכום זה או אחר, אבל יותר מכל, המחיר הוא בסופו של יום תוצאה של ההחלטה שלכם ושל הבנה מדויקת של הצרכים שלכם. אנחנו הרי חיים היום בעידן בו כל אחד צריך מעטפת מעט שונה מחברות הסלולר, כלומר, ככל שתהיו יותר מדויקים ותדעו לתעדף את הצרכים שלכם בצורה טובה יותר, כך גדל באופן דרמטי הסיכוי שתצליחו לבצע השוואת ספקי סלולר נכונה ומדויקת. 

אז מה כדאי לכם לבחון 

  1. כמה אתם עובדים מהטלפון: יש מי שהעבודה שלהם לא נוגעת לסלולר שלהם, יש מי שהעבודה שלהם תלויה בו ממש. כך תדעו האם אתם צריכים חבילה מורחבת או קטנה יחסית. 
  2. מה אתם עושים יותר מהטלפון: אולי אתם רק צריכים את המצלמה, אולי אתם מתקשרים הרבה ואולי אתם כל היום במייל, דירוג הנתונים הללו יעזור לכם להשוות את המחירים של החבילות השונות טוב יותר. 

אולי יעניין אותך גם השוואת חבילות תקשורת