איך לומדים אנגלית בטלפון?

איך לומדים אנגלית בטלפון

במשך שנים למדנו שלימודים אמורים להיערך בצורה פרונטאלית, קרי אחד על אחד או בקבוצה, בבית או בכיתה, מול מורה מקצועי. זו שיטת הלימודים הידועה והטובה. 

עם הזמן, שיטות הלימוד השתכללו, השתנו. כך למשל, יכולנו למצוא בעבר שיטות לימוד בעזרת קלטות טייפ או וידיאו, לאחר מכן זה עבר לשימוש בדיסקים, ועם הזמן זה עבר ללימודים דרך אתרי אינטרנט באמצעות שיעורי אונליין. 

היום אנחנו יכולים למצוא שיטה חדשה ללימודים והיא לימוד בטלפון. אחת הדוגמאות המובילות בכך הם לימודי אנגלית בטלפון. מדובר בשיטה מאוד פופולארית, בזכות העובדה שהיא נגישה לכל אחד, זמינה, פשוטה וקלה.

לקריאה נוספת על שיטות ללימודי אנגלית

לקריאה נוספת על לימוד אנגלית בטלפון: https://www.brightenglish.co.il/%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93-%D7%90%D7%A0%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%98%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%9F/

הרעיון של לימודי אנגלית בטלפון הוא כזה. אנחנו נרשמים לשירות, קובעים שעה מסוימת במהלך היום, מהבוקר עד הערב, מתי שנוח לנו, אז מתקשר אלינו מורה ואנחנו לומדים איתו דרך הטלפון. אנחנו יכולים ללמוד איתו אנגלית בסיסית, אנגלית מדוברת, אנגלית ספרותית או אקדמית וכן אנגלית עסקית למי שזקוק לכך. הלימודים כולל קריאה, תרגילים, ועוד שורה ארוכה של דברים שקשורים לשפה. 

לפני שנציג את היתרונות, חשוב לומר, מדובר בשיטת לימוד מאוד נוחה ופשוטה, מאחר ואפשר להשתמש בה כל הזמן, מכל מקום, בכל שעה. אנחנו לא חייבים לשבת בבית בשביל ללמוד, אנחנו לא חייבים להיות בארץ בשביל לדבר עם המורה שלנו. מה שכן, אנחנו צריכים לדעת אנגלית ברמה מסוימת בשביל שנבין לפחות את הבסיס, מעבר לכך, נוכל ללמוד הכל. 

מה היתרונות של שיטה זו? 

מעבר לעניין של הזמינות והנגישות, יש עוד כמה יתרונות בלימודי אנגלית בטלפון. למשל, אנחנו יכולים ללמוד את השפה דרך דיבור, זו השיטה הטובה ביותר ללמוד אנגלית. אנחנו מנהלים שיחה, וכך אנחנו יודעים איך לבנות משפטים, איך לומר מילים, אך לבטא ביטויים שונים בצורה שתתאים למשמעות שלהם בשיחה ועוד. אלה דברים שבאופן רגיל, אנחנו לא בהכרח נצליח ללמוד.

צריך לומר, בשיעורים רגילים, משך זמן השיחה הוא מינימאלי יחסית, לעומת זאת, בשיעורים בטלפון, זה הרבה יותר רציני, הרבה יותר משמעותי, ולכן משתלם לנו ללמוד אנגלית בצורה כזו.