איך פסלים חיים הולכים לשירותים?

איתמר שחקנים

המאמר באדיבות איתמר שחקנים

אם יצא לכם להסתובב בערים הגדולות באירופה ככל הנראה יצא לכם לפגוש פסלים חיים, לא מן הנמנע כי אפילו הצטלמתם ביחד איתם על מנת שתהיה לכם תמונה למזכרת. איך יש לא מעט שאלות שיכולות פשוט להעסיק אתכם במשך כל היום – כמה זמן הפסל עומד בשמש הקופחת? ומה הוא עושה אם הוא צריך ללכת לשירותים? אז הגיע הזמן לשים סוף לסימני השאלה שמרחפים מעל ראשכם.

כמה זמן פסלים חיים עומדים מבלי לזוז?

לדעת לא מעט אנשים אחת מהעבודות הקשות ביותר בעולם זה להיות פסל חי, בטח כאשר אי אפשר לדעת מה מזג האוויר שעלול להופיע ביום שלמחרת. פסל חי יכול לעמוד שעות רבות בחוץ, דבר שיכול להיות מתיש מאוד ולקחת לא מעט אנרגיות. זוהי הסיבה שמרבית האנשים שעוסקים בתחום הזה ככל הנראה יגידו לכם כי רק בגלל האהבה שלהם לאומנות הם מסכימים לעשות את העבודה הזאת בצורה כל כך מקצועית.

מה שעוד יותר מיוחד זה היכולת שלהם להישאר ללא תזוזה במשך שעות רבות של היום או עם תזוזה מינימאלית על מנת ליצור עניין ולגרום לכם להגיע ולהתעניין. לא פעם עוברי אורח ינסו למתוח את הגבולות, והפסל החי חייב להתאפק על מנת שלא לצאת מהכלים – זה בהחלט יכול להיות אתגר לא פשוט.

איך פסלים חיים הולכים לשירותים?

בואו נשים את הדברים על דיוקם, בשונה מפסלי רחוב שעומדים דוממים במשך כל הזמן – פסלים חיים עושים תנועה ועוברים ממקום למקום במהלך התצוגה שלהם. הם אינם נשארים סטטיים במקום אחד, דבר שבעצם מאפשר להם להגיע כמעט לכל נקודה ולשעשע לא מעט אנשים אשר נמצאים בקרבת מקום.

אז איך פסלים חיים הולכים לשירותים? האמת שבדיוק כמו שאתם הולכים לשירותים. הם ימצאו את השירותים הקרובים ביותר לאזור שבו הם נמצאים ופשוט יכנסו אליהם. לאחר מכן הם יוכלו להמשיך את המופע שלהם ללא כל הפרעה, כל זאת על מנת לשעשע כמה שיותר עוברים ושווים שנמצאים בסביבה שבהם הם ממוקמים – זוהי המשימה הראשית שלהם.