אם אתן לא מכירות את האטרקציות האלה למסיבת רווקות אז אתן ייבשות

גרפיטי על כובעים

מסיבת רווקות – עם טעם לחיים החדשים 

כשמפיקים מסיבת רווקות – הדבר הראשון שרוצים, שמשקיעים בו מחשבה, שבוער בכם הוא: איך לעשות אותה מיוחדת.  בין אם מדובר בחשפן או צילום מגנטים. אם לא יהיו בה חיים (חדשנית – יצירתיתיחודית – מקורית), היא תהיה סתם עוד מסיבה.

השוק רווי באטרקציות לאירועים מכל הסוגים והמינים ובמיוחד למסיבת רווקות. תנו לנו רווקה וניתן לכם לפחות 50 סוגים של אטרקציות לשמח אותה. העניין הוא שהיום כבר לא מספיק רק לשמח. היום צריך להעיר, לנער, לשקשק את הלב. להפיל את הלסת, להדהים ולחדש – ואת זה מעטים יודעים לעשות. 

הזמינו את Magic ben למסיבה שלכן >>>

אטרקציות חדשניות למסיבת רווקות

סלבס שמגיע לבלות עם החוגגות, סדנאות שונות מאוכל ועד תנועה ורוחניות, סבונים בסלסלה ובושם בקופסה – אלה רק חלק מהאטרקציות הנפוצות שתמצאו ומאות נותני שירותים שישמחו להציע לכן אותם. 

אטרקציה חדשנית, יצירתית ומקורית שעושה לה שם לאחרונה היא אטרקציה מעולם הגרפיטי והשמועה אומרת שאם עוד לא הספקתן להכיר אותה, כנראה שמסיבת הרווקות שלכן לא עמדה בסטנדרט החדשנות המבוקש.

 

3 אורחות במסיבה –  האטרקציות החמות

כובעים בטבילה

השם החם בעולם האטרקציות הם כובעים בטבילה. מדובר בכובעי קש שנטבלים ונצבעים בטכניקה מיוחדת ובמספר צבעים. ניתן גם לרשום על הכובע את שם החוגגת, את שם האורחת או אפילו סתם מילה עוצמתית שבעוד 20 שנה תזכיר נשכחות. התוצאה מגניבה עכשווית ומרהיבה. 

גרפיטי

מדובר על דוגמאות יפיפיות לבחירה על כובעי מצחיה. כובעי גרפיטי יחודיים בהתאמה אישית הם משהו שיהיה קשה מאד להישאר אדיש אליו. כך שמשעבר למזכרת נפלאה לחוגגות, תקבלנה שובל של מחמאות ושאלות סקרניות לגבי הכובע. 

הזמינו כובעי גרפיטי>>>

קריקטורה

הזמנת אמן קריקטורות שיהיה הצל שלכן במהלך כל הערב ויצייר שלל קריקטורות הומוריסטיות לחוגגות.