דברים חשובים שצריך על הדמיות 3D

הדמיות 3D

המאמר באדיבות https://hilltop.co.il

על מנת ליצור סרטי מוצר אפקטיביים, כאלה שיגדילו את המכירות, ניתן לעשות זאת באמצעות הדמיות 3D , באמצעות סרטון אנימציה, ויש עוד, הדמיה תלת מימד. אלה הם סרטוני מוצר המוצגים על הצד הטוב ביותר, והנה דברים חשובים שצריך על הדמיות 3D.

המחשת המוצר ללקוחות

הדמיית 3D ממחישה בצורה מצוינת מוצרים חדשים שחברה פיתחה, וההדמיה איננה חד פעמית. על מנת להחדיר את הרעיון לשוק, יש להפיק כל פעם סרט הדמיה חדש.

למי כדאי לפנות בשביל סרט הדמיה 3D?

חשוב לבחור בחברה יצירתית היודעת לבצע את העבודה באופן מושלם. חברה המטמיעה את ההדמיה לתוך סרטוני תדמית של חברה כזו או אחרת, כאשר יש שני סוגים של סרטונים: סרטי מוצר וסרטוני הדרכה.

מדובר בהדמיות רלוונטיות למשל לעולם הרפואה, ליזמים, למוצרים חדשים ולעוד הרבה מאוד רעיונות חדשים ומפתיעים. בעזרת סרטוני אנימציה אפשר אפילו למצוא משקיעים ולגייס אותם.

מי צריך הפקת הדמיות בתלת מימד?

חברות מתחומים שונים וגם יזמים הם הלקוחות העיקריים של הפקת הדמיות תלת מימד או סרטוני אנימציה, גם הם עשויים בטכנולוגיות תלת מימד, וניתן לומר בפירוש שמטרת העל היא לגייס כסף.

התחום הרפואי

סרטונים העוסקים בתחום הרפואה, ניתן בעזרת ההדמיה להציג את המוצר ואת התהליך הרפואי בדרך הכי מדויקת שרק אפשר, בכל זאת, מדובר כאן בכלי רפואי.

הסרטונים הללו ביכולתם לחשוף לצופים את כלל צדדיו של המוצר, וניתן גם להציג כל אובייקט באשר הוא מכמה זוויות.

סרטונים שיוצרים רושם

כאשר משלבים הדמיות 3D בסרטונים המציגים מוצר, הנושא יוצר רושם רב מאוד על הצופים. כך בדיוק הם גם מתחברים למוצר, ולכן יש לפנות לחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום זה.