משחקי מגנט לילדים כריפוי בעיסוק – כך זה עובד

משחקי מגנט לילדים

משחקי מגנט לילדים הם אחד המשחקים המשעשעים ביותר לילדים עצמם וגם, הם סוג של דרך ריפוי על ידי עיסוק במגנטים. ישנם מגוון רחב של משחקים מגנטיים. ישנם צעצועים שמאפשרים בנייה של מגדלים מפוארים על ידי מגנטים. חובה על הילדים לחשוב איך הם מסדרים את כל המגנטים בצורה הגיונית כדי שבאמת ייצמדו זה לזה ולא יהיו בכיוון הנגדי.

המשחק משלב כמה יכולות שיתפתחו אצל הילד במידה והוא ישחק במגנטים לאורך זמן. איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

משחקי מגנט לילדים:

פעם, לילדים לא היו צעצועים. הם השתמשו עם מקלות מעץ, קשקשו אתם, גילפו אותם ובנו ארמונות בחול. לעומת זאת, כיום, למרות השפע העצום של המשחקים, הצעצועים, משחקי הקופסה, הילדים פשוט לא משחקים בכל אלו. בהרבה בתים ישנו מראה טיפוסי של ארון מלא בצעצועים חדשים ויקרים וילד קטן יושב על הספה עם הטלפון ביד.

אין ספק שזה יכול לבוא על חשבון ההתפתחות של הילד. ככל שהילד נוטש את המשחקים הפשוטים מוקדם יותר, הוא יכול לפתח חוסרים במוטוריקה ובכלל הגישה אליו נעשית קשה יותר ויותר בגלל ההתמכרות לטלפון החכם.

משחקי מגנט מנסים להיות תחום רענן שיגרום לילדים להנות ולעזוב את הטלפון לכמה שעות על ידי התרכזות בבניית מגדלים ממגנטים בצורה הגיונית. לשלב את כל המגנטים. כמו כן, אם ילדכם זקוק לטיפול כדוגמת ריפוי בעיסוק, משחקי מגנטים יכולים להיות אופציה מצוינת שכן הם רותמים את כל היכולות של הילד והיצירתיות שלו במשחקים הללו וכך הוא עובר את תהליך הריפוי תוך כדי משחק.

אז האם הילדים באמת יתנתקו מהטלפון למען המגנטים? לא בטוח, אולם זה וודאי שווה ניסיון.