שמירה על סביבה נקייה גם בחלונות המשרד

סביבה נקייה בחלונות המשרד

ניקיון במשרד יוצר אווירה נעימה ביותר. עובדי המשרד נמצאים בו לאורך שעות רבות בכל יום ולכן חשוב שיחושו באווירה ביתית ומשפחתית.

ברוב המשרדים מבצעים ניקיון בכל יום או אחת לכמה ימים בהתאם לגודלו של המשרד ולכמות העובדים בו. העבודה ההיקפית כוללת את כל מה שקיים במשרד, המטבח, המרצפות, ניקוי האבק ואיסוף האשפה.

ניקיון של חלונות המשרד

החלונות הם נושא אקוטי בכל משרד. את החלק הפנימי של החלון מנקים באופן יסודי בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים. אם החלון ממוקם גבוה, נעזרים בסולם ומבצעים את העבודה באופן מקצועי תוך שמירה על הבטיחות.

ברוב המקרים מנקים את החלון אחת לשבוע או שבועיים בהתאם למצבו של כל חלון ועל פי מיקומו בחלל המשרד.

ניקיון החלונות החיצוניים של המשרד

ניקוי חלונות חיצוניים בבניינים גבוהים הוא פרויקט שנעשה באופן כולל לכל המשרדים בבניין ע"י חברה מקצועית כמו Genesis ניקוי חלונות. באופן טבעי מצטברים על כל החלונות הרבה מאד לכלוך, אבק וכתמים מיוחדים כמו זו מלשלשת של ציפורים. הדרך היחידה היום לנקות את כל החלונות היא באמצעות חבלי סנפלינג.

צוות עובדים מיומן אשר לכל אחד מהם יש תעודת גלישה מבצעים זאת בשיתוף פעולה. כל אחד רותם את עצמו באמצעות החבלים הייעודיים. חבל אחד מקבעים לנקודת העגינה המבוטנת על הגג ומוודאים כמה וכמה פעמים כי החבלים קשורים ומאובטחים כהלכה. גם מנהל העבודה בוחן כל עובד ורק אם הכול תקין במאת האחוזים, הוא מאשר לו לרדת מהגג ולהתחיל בניקיון החלון בקומה העליונה.

העובד יושב על כיסא דמוי נדנדה ומבצע ניקיון יסודי ביותר של כל חלון והמסגרת שלו באמצעות חומרי ניקוי בטיב מעולה. כל אחד מהעובדים אחראי על שורה של חלונות מלמעלה עד למטה והוא מבצע את המוטל עליו קומה אחר קומה, עד שהוא מגיע לקומה התחתונה.

> בדקו מחיר ניקוי חלונות לבית

במה ניידת לשימוש העובדים

אופציה נוספת היא במה ניידת הקשורה גם היא לנקודת העיגון על הגג. העובדים עומדים על הבמה היציבה ומבצעים את הניקיון באופן נוח כאשר כלי העבודה והחומרים ממוקמים בנוחות על הבמה.