חוסן נפשי – הכרחי להצלחה בחיים

המאמר באדיבות מכון אדלר

חוסן נפשי הוא הכרחי כדי להצליח בחיים משום שבלי שיהיה לנו אותנו, חזקים ושמחים, מרוצים מעצמנו, עם ביטחון עצמי, יהיה לנו קשה להתקדם הלאה ולהגיע למקומות אליהם אנחנו שואפים. חוסן נפשי הוא מה שמאפשר לנו לעבור על מכשולים, להתגבר על אתגרים וקשיים ולהפוך לאנשים שאנחנו מעוניינים להיות. שהרי אין מי שלא חווה קשיים ואתגרים לאורך חייו, יש רק מי שלא נותן מקום לקושי ולא מעבד אותו, מה שלמעשה משאיר אותו עם אותם דפוסי פעולה. לעיתים מדובר על דפוסי פעולה מוצלחים ולעיתים על מה שאפשר גם לשנות. 

לטיפול אפשר להגיע בכל גיל 

זה יכול להיות ילד או מתבגר שמרגישים לא נוח בבית הספר וזה יכול להיות אדם מבוגר שצריך לעבד את מה שלא היה לו מקום לעבד לפני שנים. מדובר על מסלול שמתאים לכל אחד ומותאם לכל אחד באופן אישי. הרי כל אחד צריך לעבור תהליך אחר כדי להגיע לחוסן נפשי

חוסן נפשי הוא בבסיסו היכולת להכיר באיכויות שלנו כמו גם בכשלונות שלנו ולקבל אותם כמו שהם. כל זה מתוך האמונה כי הקבלה, האהבה שלנו את עצמנו היא זו שמאפשרת לנו לדאוג לעצמנו. למצוא את העבודה שאנחנו מעוניינים לעבוד בה, לקיים אורח חיים בריא כמו שאנחנו רוצים ולחיות את החיים שלנו בדיוק כמו שאנחנו מקווים בכל פעם מחדש. 

אצלנו תוכלו למצוא מטפלים מצויינים

מה שאנחנו יכולים להעיד עליו הוא שאצלנו תמצאו פשוט מטפלים מצויינים. אנחנו בטוחים כי אצלנו תוכלו למצוא את מי שיעזור לכם לעבור את המסלול הזה, את הדרך העדינה הזו בדרך להשלמה, בדרך לקבלה עצמית. מתוך שיח ושיקוף כל אחד יכול להפוך עצמו יותר טוב עבורו.