מיגרנות ובוטוקס איך זה קשור?

בוטוקס

התקפת מיגרנה יכולה להיות דבר לא נעים. מי שסובל מכאבי ראש כרוניים יודע עד כמה המיגרנה קשה ומעיבה על איכות החיים. מיגרנה תוקפת רבים פעם בחודש, פעמיים בשבוע ואפילו כל יום! מה שמוביל להעדר תפקוד, כאבים וחוסר אונים.

מיגרנה היא סוג של דלקת שנמצאת בעצבים אשר גורמת לכאבים ראש שרבים מתארים ככאבי "מלחציים" וכאב עמום וחד בראש.

ישנן מיגרנות שגומרות לכאב חד ברכות ובעיניים ואף כאלה שמשתקות את איברי הגוף לכמה שעות וגורמות להבזקים חולפים.

ואכן כיום בשל חיים קדחתניים, רבים סובלים ממיגרנות תוך שלא מעט אנשים מחפשים מלבד טיפול תרופתי – גם דרכים אחרות לא קונבנציונליות לטפל בכאב.

אז מה עושים?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הבינו כי טיפול במיגרנות באמצעות בוטוקס יכול לסייע להחליש את הכאב. כיום, יותר ויותר אנשים שסובלים ממיגרנות שוקלים לבצע טיפול שכזה גם בהמלצת נוירולוג וגם באופן עצמאי.

חשוב לדעת כי מי שסובל ממיגרנה חש בזמן התקף שכזה גם כאב בלתי נסבל וגם בחילות והקאות. ה"מיגרנטיים" סובלים מרגישות לאור תוך שרבים מקלים על מצבם בזמן שהם נמצאים במנוחה בחדר חשוך.

אחד הפתרונות לכאבים אלה הוא טיפול על ידי הזרקת חומר בשם בוטוקס. בשנת 2010 הטיפול אושר על ידי ארגון הFDA  האמריקאי שאישר כי טיפול בבוטוקס אכן יעיל נגד מיגרנות.

חשוב לעדת כי רופאים העוסקים בתחום הרפואה האסתטית וטיפולים אסתטיים מבצעים הזרקת בוטוקס באנשים שסובלים מיגרנות, תוך שהטיפול אורך 15 דקות ומפחית משמעותית את הכאב.

בוטוקס למיגרנות – הדרך להקלה בחיי היום יום

מי שיעבור טיפול כזה, יוכל להקל משמעותית על הכאבים ממנו הוא סובל, תוך שכדאי לבחור רופאים מומחים ברפואה אסתטית המתמחים בטיפול נגד מיגרנה. רופאים מסוג זה יוכלו להנחות אתכם ולהסביר לכם על כל שלבי הטיפול כמו גם על ההקלה והיתרונות שבטיפול בוטוקס נגד מיגרנה וגם בוטוקס למניעת הזעה . בכך תוכלו לשפר משמעותית את אורח החיים ולהקל בכאבי המיגרנה הבלתי נסבלים.