משניות

משניות קהתי עם הכתב הגדול והברור, הם מהספרים היותר פופולאריים בבתי יהודים רבים בעולם. אם בכוונתכם לתרום או לקנות כמתנה לחבר משניות או כל ספר תורני הלכתי אחר, קנו מהמקום הראוי והמשתלם ביותר.

משניות 

רוצים להפתיע אח או מכר אהוב ולא יודעים איזה ספר לקנות לו? אנחנו מזמינים אתכם להכיר את משניות קהתי עם ברטנורא ועם אותיות גדולות ומאירות, שבוודאי כל אחד ישמח לקבל. 

כדי להקל על הכיס שלכם ולחסוך בהוצאות הספרים לבר מצווה של הבן של החבר, משניות עם פירוש ברטנורא הם מספרי הקודש היותר אהובים על ילדי בר המצווה ואותם תוכלו לרכוש בחנויות או החיים הפרוסות בארץ.

ספר התלמוד 

התלמוד, ספר ההלכה היהודי, הוא אחד הטקסטים הדתיים המאתגרים בעולם. אבל הוא נקרא במספרים יותר ויותר גדולים, בין השאר הודות לכלים דיגיטליים שמקלים על התפיסה, והתעניינות הולכת וגוברת גם מצד אינם יהודים.

הוא מכיל את יסודות ההלכה – חוקי הדת המכתיבים את כל תחומי החיים עבור יהודים שומרי מצוות מהתעוררותם בבוקר ועד שהולכים לישון בלילה. 

כל נושא שניתן להעלות על הדעת מכוסה, מארכיטקטורה ועד לכידת עכברים. במידה רבה יותר מאשר ספר הקודש היהודי הראשי האחר, התורה, התלמוד הוא ספר מעשי על איך לחיות.

איפה אפשר לקנות משניות קהתי? 

רשת חנויות אור החיים היא מהראשונות למכור כל דבר שבקדושה. שם, תוכלו למצוא לא רק את משניות קהתי עם ברטנורא, אלא כל ספר קודש אחר שתחשבו עליו.

מעבר לזה, המחירים בחנויות אור החיים מאוד נוחים ותמיד תוכלו למצוא את הספר האהוב עליכם או על זה ששמעתם מחברים ומכרים. יותר מזה, תוכלו להזמין לביתכם את ספרי הקודש האהובים עליכם.