מוסך נייד לרכב – כן יש כזה דבר

מוסך נייד לרכב - כן יש כזה דבר

כל נהג מוצא את עצמו לא פעם תקוע בלב שום מקום. הוא נמצא בכביש בינעירוני הרחק ממקום יישוב, או באזור נידח שאינו קרוב למוסך. ובדיוק אז, הרכב שלו נתקע! הוא לא יודע מה ואיך, מהי הסיבה ומהו הגורם. אבל אין לו דרך להמשיך לנסוע בדרכו. מה עושים במצב כזה? זה אכן עסק ביש שיש למצוא לו פתרון בהקדם האפשרי. כי המטרה שלנו היא להמשיך נסיעה ולדהור על הכבישים כדי להגיע אל היעד.

לפנות למוסך – לא בא בחשבון

אמנם במקרה של תקלה בכלי הרכב הפתרון הוא לפנות למוסך. אבל כאשר אנחנו נמצאים הרחק ממוסך ואין לנו אפשרות להתניע את הרכב זו אופציה בלתי אפשרית. וגם במקרים בהם יש לנו כן אפשרות לנסוע למוסך, לא תמיד זה מתאים לנו. לעיתים אין לנו כעת את הזמן לצאת לדרך. ופעמים אין לנו את הכוחות לנהוג כדי להביא את הרכב למוסך. האם יש פתרון זמין וקל יותר?

הפתרון – מוסך נייד

יש פתרון. מדובר על מוסך נייד שמגיע עד אליכם למקום בו אתם נמצאים. בין אם הרכב תקוע באזור נידח ובין אם אתם נמצאים בלב העיר אבל מעוניינים לקבל שירותי מוסך נייד, תוכלו ליצור קשר עם מוסכניק שמציע שירות מוסך נייד. לא יעבור זמן רב ותגלו את רכב השירות מגיע עד אליכם. טכנאי הרכב מגיע מצויד עם כלים רבים וחלקים שונים שיוכלו לבוא לידי שימוש. במקרים רבים יוכל המוסכניק לתקן את התקלה ולהחזיר את הרכב לפעילות תקינה. אבל במקרים אחרים, בהם מדובר על תקלות חמורות או נדירות יותר, למוסך הנייד לא יהיה מענה. במקרים כאלו יהיה צורך לפנות למוסך.

גרירת הרכב

במידה ואין לכם אפשרות להתניע את הרכב ועליכם להגיע עמו למוסך, לא יהיה מנוס כי אם לגרור את הרכב. גרירה כמובן כרוכה בעלות לא נמוכה. אבל אחרי שניסיתם את האפשרויות האחרות, אין מנוס כי אם לגרור את הרכב למוסך. לאחר תיקון מקצועי ויסודי הוא יוכל להמשיך לשרת אתכם.

המאמר מטעם  עמי FIX – שירות מוסך נייד והחלפת מצברים לרכב