איך להקים את ההרכב המוזיקלי הראשון שלכם

הרכב מוזיקלי

זה אולי נראה ברור מאליו לראות עד כמה ישנם הרכבים מוזיקלים נהדרים אשר עולים להופעה מנצחת בכל פעם מחדש, אולם זה חשוב מאוד להבין כי כל להקה מוצלחת היא אינה כזו אשר ההרכב הראשוני שלה הוא זה שניצח את מבחני הזמן, וכי לא ההופעות הראשונות הן אלה שעשו כבר בהתחלה את ה"באזז".

מה הסגנון שלכם

כדי להיות חלק מהרכב מוזיקלי מוצלח שבו כיף להיות כמו בבית ספר למוסיקה חייבים באופן די ברור להבין את הסגנון האישי שקיים באופן די בסיסי אצל כל אחד ואחת. יש כאלה שאוהבים מוזיקה מסוג פופ, כאלה שרוצים להיות בהרכב של מוזיקת רוק וכאלה אשר מחפשים להיות בהרכב של מוזיקת ראפ. יש הרבה מאוד ז'אנרים של מוזיקה, וכדי להיות במקום הנכון צריכים להבין את הסגנון האהוב ואת זה שאיתו מעוניינים להתקדם בצורה של קבוצה.

הכל עניין של גיל

באופן די ברור כל סוג של הרכב מוזיקלי הוא כזה אשר חולק את אותו טווח של גילאים. כמעט כל סוג של להקה מוכרת ואהובה היא כזו אשר בה יש הרבה מן המשותף, כול לאהבה למוזיקה, הרצון להתקדם בתחום העיסוק הזה והאהבה אל סגנון מוזיקלי מסוים. בין כל אלה מה שמצוות בין כולם הוא גם הגיל הדומה שהוא מכנה משותף הגיוני בסך הכל, וכזה שמקדם את האינטרס של להקה.

מנגנים באותה הרמה

זה נכון כי בלהקה יכול להיות אדם אשר מתופף יותר טוב מהזמר, וכזה שמנגן בצורה טובה יותר על גיטרה חשמלית מאשר נגן הקלידים. זה מה שמחלק את התפקידים בצורה ברורה עוד בהתחלה, עם בחירה של כל בעל תפקיד בהרכב המוזיקלי לעשות את מה שהוא הכי טוב בו, ובו הוא הכי מוכשר גם בתוך הלהקה עצמה.

>קראו על קורס גיטרה לחיזוק היכולות

מתנסים עם הופעות לייב

על מנת להקים הרכב מוזיקלי מוצלח צריכים בסופו של דבר כמה שיותר ניסיון של זמן במה, ודבר זה אומר לצאת אל כמה שיותר הופעות שמחספסות אל כל אחד ואחד מהחברים של ההרכב הזה, מלמדים כיצד להעביר הופעה חיה, להתמודד מול הופעה מול קהל ולהתגבר על כל מה שצריכים להתגבר עליו כאשר מגיעים אל הופעה בתור הרכב על במה משותפת אחת.