מעצורי חניה לרכב – תתקינו בחנייה שלכם ותודו לנו אח"כ

אתר שרפים

האם אתם מתגוררים באזור צפוף ואתם מתעצבנים על כך שהשכנים אינם חונים את רכביהם צפוף מספיק, או בצורה נכונה לפי הקווים? גם אם אין ברשותכם חניה פרטית או חניית נכים ייעודית ואתם מעוניינים לשמור על המקום בחניה כך שיהיה מספיק לכולם – אולי הגיע הזמן להתקין פתרון ארוך טווח במקום שיעשה סדר בחניה אחת ולתמיד? אם נמאס לכם מהמצב הקיים ואתם רוצים לשנותו באופן אקטיבי, כדאי שתשקלו להתקין באזורכם מעצורי חניה לרכב.

מהם מעצורי חניה לרכב?

כולנו מכירים אותם, אך רובנו לא חושבים עליהם כעל אפשרו ריאלית להתקנה, משום שרבים סבורים כי הם מיועדים אך ורק לגופים תעשייתיים. אך האמת היא שהתקנת מעצורי חניה לרכב היא אפשרית בכל סביבה, לרבות כמובן סביבה ביתית ובנייני מגורים. מדובר בפסים העשויים מחומר גמיש בדרך כלל, והצבועים בגוונים בולטים – בדרך כלל שחור וצהוב, המיועדים לבלום כניסה מהירה או לא מבוקרת למקום החניה. בין אם מדובר בחניה פרטית המיועדת לרכב מסוים ובין אם אתם מעוניינים להשליט סדר בחניון הסמוך לביתכם (או אפילו זה המצוי במגרש הבניין), מעצורי חניה לרכב הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם.

מה כל כך טוב במעצורי החניה?

הרבה מעבר לעובדה שהמעצורים משליטים סדר ומסייעים לנהגים בחניה קלה ומהירה יותר, הם גם מונעים תאונות העשויות להביא לנזקים ברכוש וחלילה אף בבריאות או בנפש: כן, גם במקרים של כניסה לחניון הנראה לכאורה "ניטרלי"  ולא מסוכן, ובמיוחד בסביבה הביתית, ילדים קטנים עלולים לרוץ מבלי שאיש ישים לב לקיר ולרדוף אחר כדור למשל, או שהנהג עלול לאבד שליטה או לחלופין להיכנס מהר מדי לחניה מבלי לשים לב – מרביתם של המצבים הללו אמנם נראית לא מזיקה מאד לרוב אך האמת היא שדוקא אלו הם המקרים המסוכנים ביותר, ולכן מעצורי חניה הם בדיוק מה שישמור על בטיחותם של תושבי הבנין או של השכנים באזור.

הבטיחו לעצמכם ראש שקט, קלות בכניסה וביציאה מהחנייה ומעל לכל בטיחות מרבית עם התקנה פשוטה, מהירה וזולה של המעצורים באתר שרפים – לאחר שתתקינו אותם לא תבינו כיצד הסתדרתם בלעדיהם קודם לכן, ותודו לנו אחר כך.