הפלייסטיישן 5 נפל ולא נדלק? מה עושים?

עולם הטכנולוגיה כל הזמן מתפתח עוד ועוד. היצרנים משיקים כל שנה דגם חדש מכל מכשיר אלקטרוני וחשמלי. גם קהל היעד – הלקוחות לא מפסיקים לדרוש גרסאות מתקדמות יותר.

פלייסטיישן 5 הוא חד משמעית הדור הבא של קונסולות המשחקים. למעשה הדבר היחיד הדומה לדגם המיושן – פלייסטיישן 4 הוא צליל ההפעלה. העיצוב החדשני תופס את העין בכל מקום שתניחו אותה, עיצוב שונה מכל מה שראיתם אי פעם.

עיצוב חדשני

חיבור הקונסולה למעמד גם הוא מתקדם והוא מותקן באופן מוסתר במנגנון חכם המחבר את עצמו בכל פעם. בקדמת המכשיר תמצאו שני יציאות USB האחת, סטנדרטית כמו בכל מחשב והשנייה מוכנה לקבל את כל סוגי הכבלים הקיימים ואת כל המכשירים המתחברים אל הקונסולה.

בהתאם לשדרוג העיצוב ומפרט החומרה של הקונסולה, גם מערכת ההפעלה כולה השתדרגה. המשחקים מסודרים על פי קטגוריות ונושאים בצורה הגיונית ויעילה יותר למשתמש. בנוסף, בפלייסטיישן 5 תוכלו ליהנות משקט במהלך המשחק ללא רעשים חורקים וכדו' אפילו במשחקים הכי "כבדים". יצרני הפלייסטיישן הינדסו את הקונסולה כך שהיא תישאר שקטה לאורך זמן. להמשך קריאה בנושא תיקון פלייסטיישן 5

מהירות קריאה

כמו כן מהירות הקריאה של הקונסולה הינו מהיר בטירוף, הכונן של המכשיר הינו בנפח של 825 ג'יגה ומהירות הקריאה היא של 5.5 ג'יגה בייט. אמנם בפועל יש לכם רק כ – 670 ג'יגה לאחסון משחקים ומדיה. אפילו במשחק כמו 'ספיידרמן' שעל המסך ישנם אלמנטים רבים קטנים וצבעוניים, זמן הפתיחה של המשחק לא עולה על 2 שניות.

תקלה בפלייסטיישן 5

אז מה עושים אם הפלייסטיישן 5 נפל ולא נדלק? כנראה שהנפילה הייתה חזקה מידי. הקונסולה בנויה בעיצובים חזקים מאוד. אם בכל זאת הפלייסטיישן 5 נפל ולא נדלק, כדאי לפנות למעבדת תיקונים בכדי לאתר את הבעיה ולתקנה. למידע בנושא תיקון פלייסטיישן 4