מחיר קורס פסיכומטרי – במה זה תלוי?

אתם עומדים לפני מבחן פסיכומטרי ולא ממש יודעים במה זה כרוך? אתם תוהים האם כדאי לכם ללכת ללמוד בקורס לשם כך? אתם מתבלבלים מרוב האפשרויות ולא באמת יודעים כמה אתם צריכים להשקיע בזה? אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. נעשה סדר בדברים וננסה ללמוד מה ואיך צריך לעשות על מנת להגיע מוכנים אל המבחן הפסיכומטרי.

הרבה אנשים מתעניינים לקראת ההכנה למבחן הפסיכומטרי. הם מבקשים לקבל פרטים והם מתעניינים בעיקר בשני נושאים.

הקבוצה הראשונה מתעניינת בעיקר בנושא הכמותי, בנושא המילולי או בנושא האנגלית. על הקבוצה הזו נמנים הרבה תלמידים שכבר נבחנו למעשה בפסיכומטרי לפחות פעם אחת. הם כבר יודעים באיזה תחום הם מתקשים ובמה הם חלשים וזקוקים לעזרה. על הקבוצה השנייה נמנים כאלה אשר עדיין לא ממש יודעים לקראת מה הם הולכים. הם עדיין לא נבחנו במבחן כזה, הם רוצים הכנה טובה ואיכותית לקראתה. לעיתים יהיו אלו אנשים שכבר כן נבחנו אך הם לא התכוננו לקראת המבחן הראשון כראוי ועל כן הם קבלו ציון מאוד נמוך. הם צריכים לעשות שוב את המבחן ורוצים להצליח בו ולשפר את הציון שלהם באופן משמעותי.

 

איך מתכוננים למבחן הפסיכומטרי?

למעשה אפשר להתכונן למבחן הפסיכומטרי בשלוש דרכים או אפשרויות שונות.

  • הכנה באופן עצמאי.
  • הכנה בעזרתו של מורה פרטי.
  • הכנה בקורס קבוצתי.

לכל אחת מהשיטות ישנם יתרונות לצד חסרונות וחשוב לבחור את השיטה הנכונה.

אנחנו לא יכולים לקבוע פה מה תהיה השיטה הכי טובה והכי נכונה לכל אחד. לכל נבחן יש את נקודות התורפה שלו ואת הנושאים בהם הוא חזק. כל אחד אמור לבחור את השיטה הכי מתאימה לו.

 

כמה זה עולה?

המחיר תלוי בכמות השיעורים אותם אתם מבקשים ללמוד. אם מדובר בשיעור פרטי המחיר כמובן יהיה גבוה יותר. כאשר השיעור הוא קבוצתי העלות איכשהו מתחלק בין כולם והוא יהיה נמוך יותר.

כדאי לזכור כי ההצלחה במבחן היא אוד משמעותית ולעיתים כדאי להשקיע ולשלם יותר על מנת להצליח ולעבור את הבחינה בפעם אחת.

למידע נוסף, הכנסו לאתר https://www.yulzari.net/.