נכסים מניבים: איפה כדאי להשקיע בחו״ל?

בריטניה נדל"ן

מחפשים אחר השקעת נדל"ן בחול? אתם בוודאי יודעים כי באמצעות השקעה כזאת תוכלו לממן נכס מבלי לפשוט את הרגל. אם אתם פונים להשקעות נדל"ן בחו"ל בערים מרכזיות ובמדינות בהן עלות הנדל"ן אינה גבוהה כמו בארץ – חשוב שתכירו כמה יעדים בעולם שכדאי לרכוש בהם דירה!

בכל הנוגע לרכישת נכסי נדל"ן, ישנם לא מעט אנשים שבוחרים להשקיע בנכס בחו"ל וזאת בשל היכולת לרכוש נכס שווה בעלויות נמוכות.

הנכסים אותם ניתן למכור ברווח, להשכיר ואף להתגורר בהם – נמכרים בעלות נמוכה יחסית, בעוד שבאמצעות שירותים של משרדי תיווך אפשר לרכוש נכס בקלות.


אז איפה כדאי להשקיע בחו״ל? הנה רשימה של 3 יעדים שווים!

ני יורק – תאמינו או לא, אבל בעיר ניו יורק ניתן למצוא לא מעט נכסים שנמצאים במרחק של 30 קילומטרים ממנהטן. נכסים גדולים הכוללים כמה דונמים השייכים לבעל הנכס כמו גם נכסים בהם יותר מ3 חדרים: ממתינים לכם בלוחות הנדל"ן של ניו יורק.

 נכסים כאלה אמנם יעמדו על מחיר של יותר מ 3 מיליון, אך הם עדיין יאפשרו רכישת נכס גדול שניתן להרוויח ממנו לא מעט ובטח שאיכותו גבהה יותר משל דירות 3 חדרים בתל אביב.

אנגליה – אם אתם מחפשים אזור אסטרטגי ונכון להשקעה, באנגליה תוכלו למצוא נכסים כמו יחידות דיור לסטודנטים כאשר בליברפול, שפילד ובשאר ערים מרכזיות כמו מנצ'סטר ולונדון– ישנן אוניברסיטאות גדולות המכילות יותר ממאה אלף סטודנטים! תוכלו למצוא על כל עוד פרטים באתר בריטניה נדל"ן.

יוון – יעד נוסף ולא רחוק בו ניתן לרכוש נכסים הוא יוון – מדינה המציעה דירות ים תיכוניות קסומות למכירה והשקעה. באמצעות דירה ביוון ניתן ליהנות מהשקעה בעלות נמוכה אך כזאת שתניב נכסים ואף תמשמש נכס עבור הבעלים בעת הצורך.

לסיכום, מי שמחפש אופציות אחרות מלבד רכישת דירות בישראל, יוכל ליהנות מנכסים טובים ומניבים וזאת במדינות כמו אנגליה, יוון ואף בארצות הברית הענקית. בכך אפשר לרכוש נכס ולקבל עליו תשואות ורווחים ללא ריביות ותנאי בירוקרטיה מתישים.