תחליפי אורז שאתם חייבים לנסות

חלב אורז שקדים

לאחרונה החלו בשיווק של תחליפי אורז טעימים במיוחד שכדאי לכל אחד להזמין ולנסות לשתות אותם. מדובר במוצרים שהם בטיב מעולה, מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות ובתנאים סטריליים.

המהפכה הכלל עולמית בנושא זה הגיעה גם לישראל וסוחפת אחריה הרבה מאד לקוחות בגילאים שונים שרואים את חבריהם או בני משפחתם, שהכניסו את המוצרים החדשים הביתה וגם הם מנסים.

תחליפי אורז יוצאי דופן 

את הקפה המסורתי עם החלב הרגיל, החליפו בשנים האחרונות תחליפי אורז בעלי טעמים משובחים כמו חלב אורז קוקוס וגם חלב אורז שקדים. שילוב של אחד מסוגי החלב החדשים הללו לכוס קפה מותיר טעם נפלא בחלל הפה והוא שונה מאד מהטעם של החלב. 

התחליפים הללו מצטרפים לחלב סויה שנעשה בו כבר שימוש שנים רבות וקהל הלקוחות שלו גדול בהתמדה. כמו כל מוצר חדש, בהתחלה מנסים, קונים פעם אחת, וטועמים פעם עם הקפה, פעם עם הדייסה ואם נהנים מהשילוב, מחזיקים את הפריטים הללו באופן קבוע בבית.

שימוש תדיר בתחליפי אורז 

בתחילת הדרך השתמשו במשקאות כמו חלב אורז שקדים בעיקר כתוספת לכוס קפה. עם הזמן השימוש עבר גם לתוספת מעל דגני הבוקר, כתוספת בעת בישול של מאכלים שונים וגם לצורך הכנת דייסה מדגנים שנים.

מדובר במשקה שהוא דל קלוריות ולכן רבים מעוניינים להשתמש רק בו במקום במוצרים אחרים בסוגים שונים של מזון, כמו החלפה של החלב בעת אכילת דגני בוקר.

שירות המשלוחים של תחליפי חלב 

בהזמנות הרבות באתר האינטרנט ניכרת עלייה מתמדת בהזמנות של חלב אורז שקדים, חלב סויה וחלב אורז קוקוס. זאת בנוסף להזמנות של תה לסוגיו, נס קפה וקפה שחור לסוגיו, משקאות אנרגיה וסוגים רבים של מוצרי מזון.

> קראו מידע מקצועי נוסף באתר הום קליק!