פסי האטה מגומי

פסי האטה

המאמר באדיבות חברת שרפים

פסי האטה מגומי הם איכותיים מאד ולכן מתקינים אותם במקומות רבים ברחבי הארץ. במקרים רבים פסי ההאטה הללו מחליפים את הבמפרים שנבנו בעבר מבטון.

פסי האטה מגומי

לפסי האטה מגומי יש יתרונות רבים כיוון שהם מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר ולכן מתאימים לאקלים הישראלי. השמש היוקדת, הרוחות והגשמים אינם פוגמים בטיבו של מוצר זה ולכן אפשר ליהנות משימוש בו לאורך שנים רבות. צבעיהם הצהובים והשחורים והעובדה שיש בהם גם מחזירי אור עבור שעות החשיכה, מאפשרים לכל נהג לראות אותם באופן ברור הן ביום והן בלילה.

אלו הם פסי האטה מגומי בעלי חוזק רב, עמידות ויציבות לאורך זמן. מעבר לכך הם שקטים והעובדה שמכוניות או משאיות עוברות מעליהן, הדבר לא יוצר רעש כלשהו. קל מאד להתקין אותם, המבנה מגיע מוכן ויש לחזק אותו באמצעות ברגים ייעודיים לאספלט וכך מהר מאד הפסים מורכבים במקומם.

החשיבות הרבה של פסי האטה 

הימצאותם של פסי האטה מגומי על הכבישים העירוניים יוצרת מצב עבור הנהגים שהם מחויבים להאט את מהירות הנסיעה שלהם לאור ההגבהות שמתרחשות בסמיכות זו לזו. המטרה של התקנתם היא כדי שהנהגים ייסעו במהירות נמוכה במקומות ספציפיים שיש בהם הולכי רגל רבים, כמו בקרבת הקניון או השוק, ילדים רבים כמו ליד בתי ספר, מתנ"סים וכו'. 

סוגים של פסי האטה 

קיימים כמה רמות של פסי האטה ובכל רשות מחליטים אילו מהם יהיו המתאימים ביותר לכל מקום. אפשר להתקין פסי האטה מגומי אשר מתאימים לנסיעה של 20 קמ"ש, 30 או 50 קמ"ש. כמו כן אם יש תשתיות של כבלים בכביש ספציפי, אפשר להתקין פס האטה שיש בו מגן כבלים של שלש תעלות להגנה מקסימלית.