ציוד לבית ספר: גם לתקופת הקורונה

חנות לציוד משרדי

תקופת הקורונה יוצרת בלבול עצום בקרב כול השכבות באוכלוסייה. הן בקרב האנשים הפרטיים אך בעיקר בקרב המוסדות הגדולים, בתי העסק, השווקים וכל מי שאמור להציע את שירותיו ואת תוצרתו לציבור הרחב.

אנחנו נמצאים כעת בימי החופשה הגדולה כאשר תחילת שנת הלימודים שאמורה לחול בעוד חודש נראה בלתי ברור יותר מאי פעם. אנחנו לא יודעים מה יהיה, איך יהיה והאם בכלל יהיה. אולי הלימודים כלל לא יתחילו, אולי הם ייערכו במתכונת של למידה מרחוק ומי יודע, אולי, אולי הכול יסתדר עד אז והעולם ישוב לשגרה הזכורה והמוכרת. (או שהיא כבר לא באמת זכורה ומוכרת…)

ציוד לבית הספר זה משהו שלא תוכלו לוותר עליו

אז נכון שאולי הלימודים לא יוכלו להתקיים כרגיל ואנחנו לא באמת יודעים מה טומן לנו העתיד. אך מה שבטוח הוא שאנחנו צריכים לרכוש לילדים שלנו את מכשירי הכתיבה הנדרשים להם לצורך קיום לימודים (ראו דוגמא), מכל מקום שהם לא ייערכו בו.

גם אם נתייחס לתחזית הקודרת אשר בה הלימודים ייערכו מהבית, עדיין יזדקק התלמיד לציוד תקני ומסודר. יהיו לו לימודים, יהיו שיעורי בית וככל הנראה יהיו גם מבחנים. לצורך כל זה יש להצטייד במכשירי כתיבה.

חשוב להתחדש

גם אם הלימודים לא יתקיימו בבית הספר וגם אם הילד לא יצטרך לצאת מהבית לצורך הלימודים הסדירים, עדיין חשוב לצייד אותו בציוד חדש  לקראת שנת הלימודים החדשה. אין לתאר את החוויה ואת העונג שבהתחלה כאשר היא מלווה במוצרים ובמכשירי כתיבה חדשים שניתן להשיג בעזרת חנות לציוד משרדי. התחושה של החידוש ושל הרענון הם כל כך תורמים, הן למוטיבציה של התלמיד והן לחשק שלו ללמוד עד שממש אי אפשר לוותר על כך. גם אם יש לכם בבית ציוד במצב טוב, אל תוותרו על קנייה של ציוד חדש.