טבעות חותם

טבעות חותם הן טבעות שמעבירות מסר הן עבור מי שעונד אותן והן עבור מי שרואה אותן. העיצובים הם שונים ויש הרבה מאד אפשרויות.

הייחוד של טבעות חותם 

על טבעות חותם חורטים את שמה, שמו של מקבל המתנה, או רק את האות הראשונה של השם והאות הראשונה של שם המשפחה. אופציה נוספת היא לקנות טבעת הנושאת את שמו של הילד או של הילדה ואם יש כמה ילדים קונים כמה טבעות, או משלבים את כל השמות בטבעת אחת יוצאת דופן. האותיות והשמות יירשמו בעברית, באנגלית או בראשי תיבות באותיות מעוטרות וייחודיות.

טבעות חותם מיוצרות בטבעות זהב צהוב, זהב לבן ועליהן מוסיפים לוחות צרים או רחבים עם צורות מעניינות כמו מגן דוד וצורות רבות נוספות. 

כמו כן טבעות יפהפיות מכסף 925. בסיס הטבעת יהיה הבסיס הבהיר של חומר הכסף או לחלופין בבסיס מושחר. הקונטרסט של הצבעים הופך את הטבעת למעניינת מאד והיא בולטת על אחת האצבעות.

רכישה של טבעת חותם 

כאשר רוכשים טבעת חותם כמתנה, יש לדעת את היקף האצבע כדי להזמין את המידה הנכונה. הדרך המומלצת לצורך כך היא למדוד את אחת הטבעות שיש ברשותה של החברה או האישה, כשהיא לא בבית וכך מזמינים את הגודל המתאים, כדי שלא יוצר מצב שיהיה צורך לבצע תיקון של הטבעת כדי להתאים אותה לגודל האצבע. 

מתנה נפלאה לכל אישה 

ההיצע הנרחב של טבעות חותם והעובדה שאפשר לראות אותן בכל מקום ועל כפות ידיים רבות, מדרבנות את הרצון של נשים רבות לרכוש טבעת מסוג זה. אך בהתקרב יום ההולדת, יום הנישואין או כל אירוע משמח אחר היא תמיד שמחה לקבל קופסאות יפהפיות של תכשיטים. מידע נוסף באתר https://www.kai-jewelry.com/