הקיץ הגיע – ככה תתכוננו אליו

הצללה

כאשר הקיץ מגיע כולנו מתחילים לחפש פתרונות איך וכיצד להתגונן מפני השמש. אז ברור שהדבר הכי נפוץ הם המזגנים. יש לנו כיום מזגנים ממש בכל מקום. בכל בית, בכל חנות. בכל משרד ובכל בית עסק. גם בבתי הספר, בגני הילדים ובמעונות היום, אין היום וויתורים על מזגנים. אם עד לפני שנים לא רכות כלל היו המזגנים סוג של 'יקר המציאות', הרי שכיום כבר לא נשאר זכר לתקפה ההיא ואנחנו זוכים ועוברים את הקייצים שלנו בצורה הרבה יותר נעימה, קלה ובריאה.

צילייה לחצר, לגינה ולמרפסת

בכל זאת יש מקומות שם אנחנו לא יכולים לעשות שימוש במזגן. מדובר בשטחי חוץ, במקומות שם אנחנו לא יכולים להיעזר במזגן כי הוא כלל לא יהיה אפקטיבי. אז מה עושים בכל זאת בכל אותם המקומות? אפשר לפתור את הבעיה באמצעות פתרונות הצללה!

כך לדוגמא במסעדות שמקצות שטחי חוץ ללקוחותיהם, חנויות בזאר המציעות מוצרים שונים במחירי בזאר ומציבות את הסחורה מחוץ לשטח החנות, כך גם עם מרפסות בתים או עם חצרות פרטיים, גינות וכדומה. ועדיין לא הזכרנו את המתחמים העירוניים כמו פארקים לילדים, גני שעשועים ועוד. בכל אותם המקומות אפשר להגיע לתחושה מוצלת ונעימה, בעזרת פתרונות הצללה שונים. אלו מעניקים תחושה נעימה כאשר השמש לא קופחת על הראש בעוז.

המקומות הללו הופכים להיות שימושיים מאוד באמצעות ציליות גם כאשר חם מאוד בחוץ ולמעשה מרוויחים שטח נוסף לבית היות והשטחים הללו הם בהחלט שימושיים ונעימים לשהייה.

מי ייצור את פתרונות ההצללה?

כאשר באים להזמין פתרונות הצללה, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע המכירים את התחום היטב ויש להם את הניסיון הדרוש לצורך כך כמו playa. אנשי מקצוע שכבר התנסו וכבר פתרו עבור לקוחות רבים את הבעיה של שמש ישירה וקופחת, הם אלו שיוכלו להציע את המענה המשלם לכל אחד ולכל צורך.

רוצים להחיות 'שטחים מתים' שנראה היה עד כה שאין דרך לעשות בהם שימוש בקיץ? פתרונות הצללה – זו התשובה. המקום יהפוך להיות מוצל ונעים וניתן יהיה לעשות בו שימוש לכל צורך ומטרה.